yurt sonucunu anlamadım, yardım lütfen..

arkadaşlar selamlar,

kardeşim çanakkale'de terzioğlu kız öğrenci yurdunu kazanmış olarak gözüküyor kyk sonuç açıklama sisteminde. ancak bu yurt özel, terzioğlu vakfı diye bi vakıfa ait. devlete başvurupta özele nasıl yerleşti bi çocuk anlamadım, bi aydınlatın beni? farkı ne olayın, ne öderiz buna şimdi, devletin 3-5 katımı? yoksa zaten bu da devletmi oluyor kykdan çıktığı için?

Ödeme işini bilmiyorum ama tahmin ederek ekstra ödemeyecek diyeyim.

İzmir'deki kyk yurtları karma idi. Yobazlık uğruna izmirin bir ucundaki kyk yurdu erkek, diğer ucundaki kız yurdu oldu. Sonra öğrenciler iyice rezil olunca bornovadaki özel bir yurdu kyk kiraladı ve öğrenci koydu için. Muhtemelen sizin de durum öyle. Kyk yurt kiralamıştır.
  • bir ileti paylastim  (02.09.16 18:38:54)
o zaman devlet yurdu yine, bu çok iyi oldu. sağolun bilgilendirmeniz için, ailecek rahat etti içimiz. vakıf falan görünce ismin başında işkillenmiştim biraz kimdir bunlar diye :)

  • placebo z  (02.09.16 18:42:26)
tahminim cemaat yurdundan kyk'ye geçmiş.

  • gotic  (02.09.16 20:58:17)