en sevdiğiniz yabancı youtube kanalları?

En sevdiğiniz yabancı youtube kanalları neler ey ahali?

dilerseniz araya türkçe katıştırabilirsiniz elbette.

VICE

kurzegagast- in a nutshell

CrashCourse

The School of Life

WatchMojo
  • qazaqwsx  (02.09.16 14:41:43)
primitive technology

  • der meister  (02.09.16 14:43:55)
Epic Rap Battles of History
Rhett & Link
Awkward Kids

Yerli olarak Ozbayasar kanalı. 60'lar-70'ler orijinal plak kayıtları var.
  • d max  (02.09.16 14:48:30)
  • eja  (02.09.16 14:59:44)
How to dad

  • la noix  (02.09.16 15:16:22)
howtobasic
whatever

  • klassno  (02.09.16 15:22:50)
freekickerz - Güzel challengeler yapıyorlar. Arada Dortmundlu, Bayernli futbolcular da katılıyor çok eğlenceli şeyler var.
www.youtube.com

Footoz - Futbolla ilgili kaliteli paylaşımları var.
www.youtube.com

Wrzzer - Futbolla ilgili.
www.youtube.com

andrewtkearns - Vlog sevenlere tavsiye ederim.
www.youtube.com

Jessica Kobeissi - Fotoğrafçılıkla ilgili güzel bilgiler veren Lübnan-Amerika'lı bir fotoğrafçı
www.youtube.com

WeeklyImogen - British aksanına kurban olduğum fotoğrafçı. Bana video sözü var çok severim kendisini.
www.youtube.com

KSI - Fifa videolarında buldum kendisini. Ama çektiği vloglar falan gözümden yaş getirtiyor. Çok eğlenceli bir kişilik. Rio Ferdinandla Fifa oynadığı bir video var ki keisnlikle izleyin.
www.youtube.com

(Fifa videosu www.youtube.com

Slikhaar TV - Saç kesimleri, saç ürünleri kullanımı ile ilgili zaten epey bir ünlü. Reklamları bazen abartsalar da işinize yarar.
www.youtube.com

Buff Dudes - Fitness hakkında güzel bilgiler var. Eğlenceli elemanlar.
www.youtube.com

Dude Perfect - Para var eğleniyoruz temalı güzel videolar yayınlayan bir channel.
www.youtube.com

ScoutNationHD - Adı üstünde, 3-5 sene sonranın potansiyel futbol yıldızları.
www.youtube.com

Kafalar - Kışkırtma, kenka bildim ben seni ve godoş Ekrem gibi baş yapıtlar.
www.youtube.com

Rémi GAILLARD - Bildiğimiz Remi. Bilmiyorsanız öğrenmelisiniz. Fransız Troll.
www.youtube.com
  • Golden Ratio  (02.09.16 15:57:56 ~ 16:18:22)
MIT OpenCourseWare
The Documentary Network
Veritasium
Vsauce
YaleCourses
Aerospace Engineering Video Lectures
CaspianReport
ExtremeTV
Colin Furze
Kurzgesagt – In a Nutshell
For the Allure of Physics
Aircraftdesigner
SmarterEveryDay
Physics Girl
PublicResourceOrg
Michigan Engineering
  • stavro  (02.09.16 16:42:32 ~ 20:09:31)
AngryGrandpaShow
FineBrothersEntertainment
Bu aralar favorim
  • işteöylebirşey  (02.09.16 17:05:27)