TOEFL belgeniz kaç günde geldi?

Merhabalar,

13 ağustosta toefl ibt sınavına girdim ve sonucum hala gelmedi. Yakın zamanda girmiş olanlar, toefl belgeniz kaç günde evinize geldi?

İnternette çeşitli yerlerde birçok bilgi mevcut ama genelde eski tarihlerden bahsediliyor. Okula kayıt yaptıracağım ve belgem acil lazım, ne yapacağımı bilemedim.

Cevapları bekliyor olacağım, saygılar.

Benim 1 ayi gecmisti diye hatirliyorum.

  • evrim halkasi  (02.09.16 11:52:00)
Martta girdim daha bu hafta geldi. Normalde 4-8 hafta arasi bi sey. Ben sallamadim pek gecikmesini. Sonra gelmeyince mail attim yolladilar hemen.

  • little big man  (02.09.16 17:29:45)