Şu skechers muhteşem değil mi ya?

www.sportsoul.com

amazon'da 45 dolar ama tr'ye yollamıyorlarmış :/

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (02.09.16 00:55:47 ~ 01:40:32)
baya kötü ergen ayakkabısı gibi şekil şükül

  • tchuck  (02.09.16 00:56:45)
amazon linkine bakabilir miyim?

Google görsellerde bu modeli aratınca bu sitede olduğu gibi güzel görünmüyor hiçbir yerde. Biraz ışık oyunu var gibime geldi.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (02.09.16 00:58:46)
şekil şukul nerede ya renksiz gayet sade ve şık tasarım?:/

  • yazar yazmaz yazan yazar  (02.09.16 00:59:46)
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (02.09.16 01:10:32)
Bu ayakkabılar niye moda oldu anlamıyorum. Çocukluğumdaki dandik model ayakkabılar gibi görünüyor gözüme. Sıfır estetik.

  • synesthesia  (02.09.16 01:12:45)
@cikmaz sokaktan cikagelen cocuk, işte dediğim olay bu. amazonda mesela ayakkabı simsiyah ve bence çok kötü. Benim attığım linkte ayakkabı bariz lacivert ve süper görünüyor ya.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (02.09.16 01:19:37)
Synestesia valla ben de tiplerinden nefret ediyorum ama hayatimda kullandigim en ama en rahat ayakkabi. Guzel modellerini gorsem butun spor ayakkabilarim bunlardan olusur. Ama heosi traktor tekeri gibi. On-the-go lar var biraz daha idare eder tipleri. Bi dene ne demek istedigimi anlayacaksin

  • baharat  (02.09.16 01:21:59)
cik, begenmedim

  • kassiopeia  (02.09.16 01:22:07)
soruya kaynak yapalım.

ben de dün gezinirken bunu beğendim ama women yazıyo. ortamlarda erkek ayakkabı deriz olmaz mı? bi de güzel mi bu ayakkab.

www.amazon.com
  • spirit crusher  (02.09.16 13:02:04)
spirit, kızım 2 senedir bu ayakkabılarla aşk yaşıyor, ayağı büyüdükçe yenisini alıyoruz. Bu sonuncusunda gözüm var. Küçük gelir gelmez ben konacağım üzerine. Çok pahalı, kendime alamıyorum, acıyorum...

  • SiyamkedisiZorro  (02.09.16 13:35:48)