[]

eskişehir'de tren garından otogara ulaşım nasıl sağlanıyor

eskişehir'i hiç bilmiyorum. otobüs, minibüs vs. ya da kamil koç gibi firmaların servisleri oluyor mu?
 
tramvay gider ama gardan bi 5 dk yürümen gerek diye hatırlıyorum.


  • gliderpilot  (01.09.16 19:34:01) 
aynen indikten sonra espark durağı var oraya kadar bi 500 m. yürürsen tek seferde otogara ulaşabilirsin.


  • soulpuppet  (01.09.16 19:46:33) 
servis olayı yok tren garının ordan. Otobüs de gidiyordu ben öğrenciyken fakat tramvay en temizi.


  • gozu acik sevisen yahudi  (01.09.16 19:49:17) 
tren garına çok yakın tramway var, inönü orayı sora sora bulursun rahatlıkla. bir bilet al, ardından oradan otogar'a giden tramway'a bin, son durak zaten.

tramway'in önünde kocaman otogar yazar, bileti yol üstünde gördüğün yeşil bilet satış yerlerinden ya da büfe tarzı yerlerden alabilirsin.
  • Apocalypse  (01.09.16 19:49:19) 
teşekkürler.

peki bu ulaşımda kullanılan eskart başvuru sırasında hemen teslim ediliyor mu ve haftasonu (en azından cumartesi) açık olan bir başvuru merkezi oluyor mu? belediyenin sitesini falan kurcaladım ama sadece belgeleri yazmışlar. çalışma saatleri hakkında bilgi yok.
  • nrmnm  (01.09.16 19:54:15) 
Marketten esbilet alabilirsin. Tekli kağıt bilet. 2.80 flaan sanırım öğrenci olmayanlar için. Çoklu kullanımli eskart hemen alınıyor mu bilmiyorum. Cumartesi günü belediye veya eskartla ilgilenen birinin açık olmasi olası değil gibi


  • glamdr1ng  (01.09.16 19:58:06) 
Çoğu tramvay durağının yanında belediyenin veya yetkili satıcıda normal eskart veya tek binişlik bilet satılıyor.


  • murtiii  (01.09.16 20:59:11 ~ 21:09:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.