[]

Atesim var

Dun 37 bucuk gibiydi titreme gelince ilik dusa girdim dussun diye. Cikinca 39 u gordu. Gittim acile serum yedim antibiyotik aliyorum şimdi. Bugun de 36 bucuk ile 37 bucuk arasi gitti geldi.

Simdi sorum ilik dus mu iyi gelir sicak dus mu? Iyice cikmasin dunku gibi tirsiyorum.


 
1. Ilık duş.
2. 37,5 normal ateş.

  • Lim5  (01.09.16 18:16:24) 
Ateşin derecesinden ziyade size etkisi önemli.Ilık duş + ateş düşürücü. Geçmiş olsun.


  • trejemu  (01.09.16 18:20:31) 
ılık hatta mümkünse soğuk duş. bir de kalın giyinmemek filan lazım.


  • skyangel  (01.09.16 18:23:06) 
Ateşi çıkan hastanın üstünün bile örtülmemesini söyler doktorlar, ateş daha da yükselmesin diye. Hasılı ben de ılış duştan yana kullanıyorum oyumu.

Yalnız ben ateşim çıkınca, geleneksel yöntemlerle, ateş düşürücü aldıktan sonra, önce bir süre kat kat giyinip örtünüp hayyyvan gibi terleyip, sonra duşa girmeyi tercih ediyorum. Benim iyileşme sürecimi önemli ölçüde hızlandırıyor. Sende işe yarar mı yoksa daha mı kötü eder bilemem. Doktorunun sözünden çıkmamanı öneririm.
  • plajda baretle dolasan muhendis  (01.09.16 18:30:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.