ayakkabı sorusu ilginçli

benim malum camper ları hiç beğenmemiştiniz, ben de gelince beğenmedim iade ettim. sonra timberland de linkteki ayakkabıyı 259 liralık kampanya ile aldım 2 hafta önce. şimdi bunu da beğenmiyorum ama sitesine bir girdim 599 tl diyor. bu nasıl iş ya? ne yapsam iade mi etsem? 2 aydır ayakkabı alamıyorum lan.

www.deriden.com.tr

yalnız bişey söyliyim mi, bu çok güzel. aşırı şaşırdım, turnayı gözünden vurmuşsun değiştirme.

  • evde liyakat kalmamis  (01.09.16 14:42:40)
Bunu ben de baya begendim.
Kalsin. Bence

  • kuehles blondes  (01.09.16 14:45:05)
Timberland sevdiğim bir marka. Çoğu modeli de bunun gibi gerçekten güzel.
2 tanesini eskittim. Ama derileri nedense biraz hassastı diğer giydiğim bu tarz ayakkabılara göre. Öyle dışarıda açık mekanlarda çok kullanmamama rağmen çabuk yıprandılar/ eskidiler.
Ama haklısın piyasada düzgün sade şık kaliteli erkek ayakkabısı yok. Nereye baksam altı farklık üstü farklı rengi olan modeller. Bunu da iyi fiyata almışsın. Kalsın bence.
  • bir3iki7  (01.09.16 15:02:43)
mis gibi ayakkabı değiştirme deli misin ?

259 verilir buna ama 599 verilmez. özetle değer, güle güle giy.
  • jonestown  (01.09.16 15:37:55)