Hocaya hediye tavsiyesi

Bana gerçekten çok büyük bir iyiliği dokunan hocama ufak bir hediye almak istiyorum ama ne alacağımı bilemedim. Kendisi erkek, 30lu yaşlarında, genelde spor giyinen, tiyatroya gitmeyi seven, spor yapan biri. Ek olarak odasına girince yoğun bir parfüm kokusu oluyor :)

Bildiklerim bu kadar. Parfüm alayım dedim ama riskli bir hareket mi olur mu? Ne alabilirim? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

iki tane tiyatro bileti alsan çok şık olur, madem seviyor sevdiği biriyle gider.

  • evde liyakat kalmamis  (01.09.16 14:13:18)
Parfüm olmaz adamın düzenini bozma bence. Supplement al düzenli kullandığı varsa :D Al bi 2300 whey Çilekli buda benden de.

  • gozu acik sevisen yahudi  (01.09.16 14:18:22)
Tiyatro bileti +1 hem sezon da yeni açılıyor, çok sevinir bence :)

  • aioniotita  (01.09.16 14:19:15)
  • kayranin kedisi  (01.09.16 14:20:31)
Tiyatro biletini düşündüm de hem gittiği oyuna bilet alma ihtimalim var hem de biraz ufak bir hediye. Gerçekten büyük bir iyiliği dokundu bana :)

  • fraise  (01.09.16 14:20:40)
Eski Yunan Tragedyalari seti.

  • shadowcat  (01.09.16 14:21:06)
kitap

  • enaz3kedi  (01.09.16 14:21:25)
swan lake'e bilet al madem? hem ucuz da değil bence :/

  • evde liyakat kalmamis  (01.09.16 14:22:59)
Sezonun yeni oyunlarına bakabilirsin gitmiş olma ihtimali için. Bazı sahnelerde kombine tarzı kartlar alınabiliyor, kesinlikle daha büyük bir hediye :) Tiyatro dışı bir şey dersen pahalı bir kalem ya da sevdiğin bir yazarın imzalı kitabı vs. olabilir.

  • aioniotita  (01.09.16 14:23:13)
cirque du soleil geliyo yine
ama o da pahalı kaçabilir

  • la noix  (01.09.16 14:30:42)
kimse tiyatro biletine sevinmez. hatta ben planımın bozulduğunu düşünürüm, hoşlaşmam. ben anlamadım, gönül işi değil di mi bu

  • aklimdakisorular  (01.09.16 14:34:30)
Benim klasik hoca hediyem gundelik hayatimizin tarihi isimli kitap. Birkac hocama hediye ettim, bu kitaptan hoslanmayacak biri yoktur herhalde. Buyuk kitapcilarda bulabilirsin.

  • curukturpkokusu  (01.09.16 15:05:15)
ben olaya biraz pesimist yaklaşıcam. diğer duyurularından anladığım kadarıyla kadınsın. hocanın sana yaklaşımının boyutunu ve yaptığı o büyük iyiliği bilmiyorum ama bence 2 kişilik biletli hediyelerden uzak dur, sen üzülürsün. kitap al geç. erkek milletinden her şey beklenir kendimden biliyorum.

  • makarnavodka  (01.09.16 15:28:23)
Yok yahu. Evli barkli adam. Benim erkek arkadasimı da tanıyor. Sadece teşekkür etmek istedim. Kötü düşünecek bir durum yok ortada.

  • fraise  (01.09.16 15:34:18)
sinema da seviyorsa sinemia üyeliği hediye edebilirsin

  • animalman  (01.09.16 15:57:11)