wow seven kardeşe hediye, wowcular help

üniversite dörde geçti ama deli gibi wow oynuyor. bu ay da doğumgünü. wow'la ilgili bir şey alayım diyorum ama benim hiç alakam yok. wow desenli fare mi alsam ya da mmo diye mi geçiyor bu oyun? mmo klavyeleri varmış hatta benimki de öyle sağında solunda zibilyon tuş var kullanmadığım. kullanan var mı? iş görür mü?

bir de kitaplarını aldık illidan'lı bir tane bir tane de siyah wow yazan bir kitap. başka kitabı var mı güzel?

wow'cular bir el atın.

danke.

oyun içi bir şey almak istiyorsan mount filan al, kardeşin kadınsa hoşuna gider :)

yok değilse, kitaplara hiç para harcama. direkt razer mouse, klavye filan al. makro yapar, takılır.
  • evde liyakat kalmamis  (01.09.16 14:08:00)
gamer-marketten lisanslı tişört alabilirsin. oynadığı classın, ırkın tişörtü mesela. ben cok seviyordum shaman tişörtü almıstı arkadaşım. ama stoklar bitebiliyor.

www.gamer-market.com
  • kayan kayin  (01.09.16 14:08:14)
legion aldı mı? yeni paketi çıktı daha dün. almadıysa onu al.

  • sir gawain  (01.09.16 14:08:46)
para yönünden çok rahat değilse oyun süresi al direkt
oyun için mount (binek) de olabilir us.battle.net (bunları gittigidiyorda falan da satıyorlar)

bunlar olmazsa figür alabilirsin, horde mu ally mı olduğunu öğren ona göre al yalnız, horde adama alliance hero'su alma ^^
  • Apocalypse  (01.09.16 14:09:47)
horde galiba, ama öbürünü de oynuyormuş arada. geçen flama aldım pek bir sevindi siyahlı horde olanını.

legion da almış sanırım geçen oflayıp pufluyordu zaman geçmiyor diye paket açılacaktı galiba :D

şu mountlara bir bakayım, ya da süre alayım oyun için evet. bunu giftleyebiliyor muyuz süreyi? mount falan anlasam alırdım da kazık yerim kesin :D şu oyunu bir çözemedim sabah akşam oynuyor amacı ne bilemiyorum sdfsdf

edit: bineklere baktım da oyunda bir şeylere binip uçuyor bu onlar mı? mesela elinde daha nadiri olmasın bunlardan?
  • passion rules the game  (01.09.16 14:11:42 ~ 14:13:16)
gittigidiyor vb. sitelerden al oyun zamanını bir kod gelecek zaten aynı şekilde mount'lar da

  • Apocalypse  (01.09.16 14:12:50 ~ 14:14:30)
bence binek alma. beğenmez, düşük gelir, zaten onda vardır vs. onun yerine oyun içi gold ya da süre en mantıklısı.

  • sir gawain  (01.09.16 14:17:50 ~ 14:19:53)
sir gawain'in yazdığı çok mantıklı, şimdi yeni paket de geldi, gold al gold. çılgınlar gibi item alır, o raid benim bu raid senin koşturur durur. en kötü ah önünde roll atar, parasını ikiye katlar. özledim be.

  • evde liyakat kalmamis  (01.09.16 14:18:54)
gold nereden alıyoruz? :) baktım öyle bir şey göremedim.

  • passion rules the game  (01.09.16 14:23:10)
token alıyosun, ister satıyor, ister game time olarak kullanıyor. alternatif olarak başka sitelerden de gold alabilirsin ama ben o işe hiç girişmedim bilmiyorum :)

  • evde liyakat kalmamis  (01.09.16 14:30:26)
token için bende de wow olması gerekiyormuş :/ neyse bugün gizlice bir izleyeyim mountu neymiş sdfdsfsd

  • passion rules the game  (01.09.16 14:33:32)
bence wow'a dair bir şeyler almanız boş afedersiniz.

başka bir şey düşünün derim. wow resmen şu durumda kolaya kaçmak.

geçin drone alın yav. iki sene sonra sıkılacak bırakacak oyunu. sosyalleşmesine imkan verecek bir şeyler yapın ne bileyim. ben de iyi oyun oynardım 3-4 sene önce de oyunla ilgili bir şey alınmasını istemezdim heralde 22 yaşımda.
  • zoque  (01.09.16 14:58:55)
arthas figürü al deli misin ya
pintiysen 2 aylık gametime falan al

  • naberabi  (01.09.16 15:02:15 ~ 15:02:47)
gametime satin al

  • nax  (01.09.16 15:46:31)