Duyurulara cevap verenlerin/verdiklerin filan nicklerine bakıyor musunuz ?

Başlığın aslı sığmadı kusura bakmayın.
Kamuoyu yoklaması yapıyorum/yapıyoruz. Cevap verdiğiniz duyuruları kim açmış ya da sizin duyurularınıza gelen cevaplarda kim cevap vermiş diye dikkat ediyor musunuz ?

Ben hiç etmiyorum/etmiyormuşum az önce mesajlaşırken farkettik. Bunun ilginç bir durum olmadığını düşünüyorum, yani sonuçta mantıklı insanlarız ve sorduğumuz sorulara kim olduğunu önemsemeden bize bakış açısı ya da derman sağladığı için yöneliyoruz veyahut duyuruyu açanın kim olduğuna bakmadan derman olmaya çalışıyor ya da eğlencelik cevaplarla gülünecek şeyler çıkarıyoruz. Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım tribi bende yok. Benim için fikirler söyleyenlerden bağımsız olarak kıymetli/kıymetsizdir. Sizde var mı öyle şeyler ?

bakarım ben ama bildiğim bir şeyse soranı sevmiyorum diye cevap vermekten geri durmam. zaten öyle herkesi de aklımda tutamıyorum açıkçası.

  • devilred  (01.09.16 00:08:13)
hiç bakmıyorum desem yeridir. hatta millet burada birbirlerini nicklerinden falan tanıyor, şaşırıyorum.

  • sir gawain  (01.09.16 00:08:39)
baksam nolacak unutuyom.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (01.09.16 00:10:42)
ben seni unutmuyorum, o nasıl bi' nick arkadaş.

  • mete kudur  (01.09.16 00:12:09)
Yok. zerre bakmiyorum. Bir duyuru once nerdeyse kufurlu cevap yazdigim birine sonra minnos bir mesaj atabilirim yani..

  • mirandaiam  (01.09.16 00:12:22)
Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım tribi bende yok.Bizde de bu trip yok.Bunun triple alakası yok.

  • bardakigüneşgözlüğü  (01.09.16 00:13:28)
Bakıyorum ben.

  • petekpare  (01.09.16 00:31:02)
nick altımda duyuruda araba tavsiyelerine yardımcı olduğumu yazanlar vardı, demek ki "a bu kim eyvallah" modunda bakanlar var. ben bakmıyorum genelde.

  • rain when i die  (01.09.16 00:34:07)
Bugünkü ifşalardan sonra cevapların sahiplerine bakarak okuyacağım. Bence buna hakkım var :D

  • shadowcat  (01.09.16 00:38:47)
Ben bakıyorum. Cevap vermek istemediğim birkaç duyurucu var; es geçmek adına bakmak zorunda kalıyorum.

  • fraise  (01.09.16 00:53:18)
benim duyurularıma gelen cevaplardan sadece trolleri aklımda tutuyorum oda kısa bi süre.

onun dışında zaten duyuruya şöyle bi baktığın zaman, kim trol başlık açıyor kim neler yapıyor sorulan sorulardan anlıyorsun.
  • killerbee  (01.09.16 01:46:18 ~ 01:47:16)
kim sormuş bakarım ama "hmmm, şuna çok gıcığım, cevabı biliyorum ama yazmıycam işte" demem.

  • for day to break  (01.09.16 08:52:20)
üst üste gördüysem, iyi/kötü de olsa ucundan muhatap olduysam aklımda kalıyor. yoksa dikkat etmiyorum.

  • piremses  (01.09.16 08:54:46)