Kadıköy'de Züccaciye/Bir milyoncu?

Kadıköy'de ucuza komidin, duvara yapıştırılan boy aynaları, küçük pilastik çöp kovası vs tarzında şeyler satan, rıhtıma ve ana caddeye mümkün olduğunca yakın (çünkü elimde taşıyacağım) bir yer var mıdır?

yeldeğirmeninde MEGA MARKET var sdkfsjdfms

bim, şok, migros falan var ya hani, onların tam karşısında.
kadir var orada çalışan, gevşek bir adam baya geyik yaparsın. indirim falan da yapar, tırmala.
  • naberabi  (31.08.16 16:27:12 ~ 16:27:53)
çarşıda tam makarnacının sol çaprazında vardı bir tane bir milyoncu.
bi de halitağa caddesinde garantinin aradan girince solda bir tane bir milyoncu var.

  • cabiday  (31.08.16 16:42:32)
Mega merket şurada mı?
yandex.com.tr

Makarnacı dediğiniz de Zalatta mı ne öyle bir yer var, orası mı?

Kadıköy'ü çok bilmiyorum :(
  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (31.08.16 16:50:35)
evet aynen orada. o şokun yanına git, sokağın karşı tarafında görürsün zaten. çok şatafatlı bir müessese smhdftsjdnkf

edit: yalnız ne alırsan al, tirbüşon alma. bizim arkadaş almış, şarap açarken altı, bira açarken üstü kırıldı. iki kullanımda 3 parçaya ayrıldı malzeme. sabahına "olum parçalandı lan o" dedik, getir yerisini veririz ya ehehheheh dedi kadir. kadir tam bir ölü yiyici.
  • naberabi  (31.08.16 16:52:20 ~ 16:53:32)
makarnacı dediğim yer simit sarayının sırasında. tam karşıda vakıfbank var. simir sarayınnın yanında vodafane, hosta piknik yky kitabevi vs var hatta. tam kadıköy çarşıdan bahsediyorum yani.

  • cabiday  (31.08.16 17:12:45)
bahsettikleri yer orası mı bilmiyorum ama yel değirmenindeki çeşmeye sırtını verip acıbadem yönüne doğru yürü, 15-20 saniye sonra sol tarafta var o marketlerden bi tane.

  • yanginmerdiveni  (31.08.16 17:14:14)
mega market değil mega çarşıymış :D teessüf ederim
18 lira tuttu aldıklarım, 15 yap abi öğrenciyim bak ben arkadaş tavsiyesiyle geldim, kerim bey di mi? dedim. adam bi şaşırdı. o kadar ünlü olduk mu yav dedi. arkadaşın kim? dedi ahahahshasfh. arkadaşımın arkadaşı, adını bilmiyorum dedim :D

  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (02.09.16 14:00:10)
moda caddesinde tedi ye bir git derim . sorduğun her şey var

  • devilone  (02.09.16 14:06:08)
Alkdskjfshdf çok pardon isim karışmış
kerim değildi ama kadir kadir sdkjfsdf

Tirbüşon alma hatasına düşmediysen bir problem olmaz ya jsdkhfjsdf güle güle kullan
Akşama uğrarım, o kadar müşteri gönderdik, sağlam tirbüşon ver artık derim jsdkhf
  • naberabi  (02.09.16 14:07:23)
ah kadir dedim ya :D adama doğru söyledim, şimdi karıştı.
ayna var mı diyorum, yapışkanlı boy aynası filan. hee öyle bi şeyim yok dedi. o zaman tuvalete konan banyo aynası tarzında bir şey de olur dedim.
banyo aynası mı? yani var da... napcaksınız ki çirkin onlar, odaya gonmaz diyo :D
çok komik adamdı ya
  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (02.09.16 14:15:51)
Adam süper komik ya.
Senin yapacağın alışveriş onun da aklına yatsın istiyor garip bir şekilde. Aynayı falan sorgular yani ajsdgs
Bir şeyi alıyorum elime mesela, ne kadar bu diyorum, atıyorum 5 lira diyo. Ha 1 lira yani diyorum, güzel fiyatmış ha alırım bunu falan diyorum sjdfsdf boş boş bakıp bişey diyemiyo adam
işinizi biliyosunuz siz de haa diyo en sonunda ajsygsfd
  • naberabi  (02.09.16 14:18:41)