[]

şu an bozuk yemek mi yiyorum? yemek ne zaman bozulur?

etli bir yemeği oda sıcaklığında beklettiğimizde hemen bozulur mu?

dün akşam 20:00'de pişirilmiş ve soğuduktan sonra buzdolabına kaldırılmış etli sebze yemeği.

sabah 08:00'de buzdolabından çıkarıp yanıma aldım, şirkete geldim. şu ana kadar (saat 14:00) yaklaşık 25 derece sıcaklıkta güneş görmeyen serin bir yerde cam kaptaydı.

birileri o bozulmuştur yeme dedi. aklım karıştı. şu an bakterili yemek mi yiyorum acaba? tadı, kokusu normal.

 
kokusunda anormallik yoksa ye. 6 saat kapalı durmuş sonuçta. bir şey olmaz.


  • zgrydn  (31.08.16 14:01:09) 
bakterili yemek yiyorsunuz o kesin de bozulmamıştır. koklayın, tadına bakın. bi' lokmadan bişey olmaz.


  • evde liyakat kalmamis  (31.08.16 14:01:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.