İşe gitmesi 1 saatten fazla süren var mı?

Daha yakın bir yer olsn isster mydiniz? Daha erken kalkmamanızı sağlardı mesela sonuçta.

Bnim aile evi b.düzünde. ataşehire gidiyorum her gün. bugün ilk kez sabah b.düzü-ataşhir gittim. 6.40da bimdim 8.30da ordaydım. erken vardım yani. Bİndiğim saatte yol boş diye belki bu kddar hızlı geldim. nrmalde daha çok sürüyor diye düşünyorum.

Normalde acıbadem tarafında kalıyorum. 8.17de uyanıp 8.30da binince bile gidebiliyorum rahatça. 2 saat farkediyor yani.

EVe çıkmadım rsmi olarak ama çkacağım elbet.SAdec öylesine yazayım dedim.

Akşamları bdüüne gitmek daha uzun sürüyor, kalabalık oluyor çünkü o saatlerde.

Olabildiğince yakın bir yerde yaşayıp bisikletle ya da yürüyerek gitmek varken, ortalığa zehir saçan taşıtları kullanmak katilliktir. Karbon ayak izinizi ufaltın.

İmkanlar el verdiğince yakın yaşamak tercih edilesi. Her gün iki saati vermek yola cidden yorucu.
  • bir ileti paylastim  (31.08.16 08:46:55)
Sabah degil ama aksam eve donmesi 1 saati biraz geciyor.

  • stavro  (31.08.16 09:02:12)
6:45'te binip 8 gibi işte oluyorum; benim yolum da seninkinden farklı değil (Pendik - Levent) ancak ben evimden servisle alındığım için yol boyunca uyuyabiliyorum. Sadece akşam biraz daha sürüyor yol.

Aynı ya da daha iyi şartlarla, daha yakında iş bulsam tabii ki düşünmem ama, kam oon.
  • piremses  (31.08.16 09:02:52)
motor alıncaya kadar 2 saate çıkıyordu ulaşım sürem şimdi, 35 dakika, motorum yavaş bir motor birde.

  • selam  (31.08.16 09:03:13)
aile evine gidişim 2 vasıta ile yaklaşık bir buçuk saat sürüyor. bi o kadar da dönüş yolu. kendi evime gidişim ise başka 2 vasıta ile 4 saat sürüyor. ömrüm yollarda geçti bu son sene.

  • halanne  (31.08.16 10:30:44)
9-6 çalışsam 2 saat gidiş, 2+ saat de dönüş rahat sürer. 7-4 çalıştığım için bazen dönüşler 1 saati geçiyor. İşe yakın ev nimet.

  • arnold schwarzeneger  (31.08.16 10:41:03)
1 saat 5 dakika.
3 vasıta.
15 ay gittim.

araç aldım 25 dk oldu :S
  • lonelyman  (31.08.16 10:50:36)
işe gidiş 1 saat 30 dk, dönüş 2 saati bulabiliyor. eve çıkmayı düşünüyorum hayatım benden çalınmış gibi sanki böyle :( akşam duş muş alayım derken gün bitiyor.
bu arada ben deniz yolu kullanıyorum o metrobüs kadar kötü hissetmiyor. güzergah da önemli.

  • nıç  (31.08.16 10:51:10)
Hayatım boyunca bir yere gitmem bir saatten fazla sürdü çünkü evim şehir merkezine oldukça uzak. İşe arabayla gelirsem 1 saat, toplu taşımayla 1 saat 15 dk.da varıyorum. Okula 2 saatte varıyorum.

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (31.08.16 11:10:53)
2 vasıtayla 1 saat 40 dakika sürüyor. Haftada bir gün daha uzak bir yere gidiyorum, o zaman da 3 vasıta ile 2.5 saati geçiyor.

  • olabilir ya da olmayabilir  (31.08.16 12:27:56)
sabah 1,5 saat akşam 1,5 saat . yol boyunca kitap okuyorum .oturarak gidip geldiğim için şanslıyım

  • devilone  (31.08.16 12:52:59)