Uzun saçları kestirmek

Beş senedir uzun saçlıyım. 3 sene önce saçlarımı kestirmiştim, o halimi beğenmeyip tekrar uzattım.

Ancak artık sıkıldım, altından ne çıkacağını da tahmin edemiyorum. Ben ben olmayabilirim. Bi gaz verin atayım gitsin su saçlar.

Ama ankara'da iyi bir kadın/erkek kuaförü önerebilirseniz sevinirim. Bari kestirince kestirdiğime değsin, iyi bir şey çıksın ortaya. Bütçe max 40-50 tl.

mesele berber değil aslında, ne istediğini bilmek. sen saçına uygun bir saç modelini berberin önüne koy zaten ortalama berber bile yapar üç aşağı beş yukarı aynısını. önce modelde karar kıl.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (31.08.16 02:03:08)
ben bir iki hafta önce kestirdim. omzun biraz daha aşşasına kadar iniyodu. yanlar 3 üstler 5 kestirdim :D resmen rahatlık. kesinlikle öneririm.

  • ghilleinthemist  (31.08.16 02:05:30)
gençtim saçlarım omuzlarda. üniversitede bütün kızların gözü üzerimde, başka başka kampuselerden kur yapıyorlar bana. resmen yakışıklılıktan parlıyordum. sonra bir gün saçımı 3 numaraya vurdum. o günden bu yana 6-7 sene geçti, hiç bir şey hayatımda saçlarım uzunkenki kadar güzel olup yolunda gitmedi. kendimi doğal seleksiyonda elenmiş gibi hissederim hala. cevap; kestirme. ha kestireceğim diyorsan da kesinlikle 3 numara yap. çünkü altından çıkacak şeyi sadece 3 numarayla görebilirsin. aksi durumda kuaförün yapacağı model seni gerçekten kendin değilmişsin gibi gösterir. hem 3 numara 3 dakikada kuruyor.

  • karlmarx  (31.08.16 02:19:23)
Kestirme +1

  • ykyt  (31.08.16 08:04:53)
saçlarım kuyruk sokumuna kadardı, bir karış kestim. hala onun üzüntüsünü çekiyorum. nasıl kestiriyorsunuz olm o kadar uzatılmış saçı, manyak mısınız?

ek: saçlarım uzunken de kısayken de kızlar bakmıyor. hatta kısayken daha çok bakıyorlar, yani en azından önceden bakanlar 3 numara halimin daha iyi olduğunu belirttiler. ama önemli olan kendi beğenin.
  • yasli ateist  (31.08.16 08:29:12 ~ 08:30:39)
yapabiliyorsan bir yerlere bağışla.

www.youtube.com
  • yue  (31.08.16 09:10:53)
burda her zaman kestir diyenler olurdu, ne oldu şimdi yahu :)

  • yatagants  (31.08.16 13:07:58)
jim morrison değilsen kestir. çektiğin çileye değmez. zaten her adama yakışmıyor.

  • zgrydn  (31.08.16 13:22:25)