şu ana kadar satın almış olduğunuz en gereksiz şey

Hani bazen içinizden bişi şaapar da gider alırsınız işinize yaramayacağını bile bile.. o şeylerden bahsediyorum.

benim için bu bir sony smarwatchtı, amazondan gelmişti. 2 hafta sonra yenisi cıktı. alet o kadar akılsızdı ki bir saat ıcın, gerizekalı diyip duvara sallamıstım.

Sizin icin bu nedir?

Apple Magic Mouse

Öyle boş boş duruyor evde.
  • himmet dayi  (30.08.16 13:22:01)
drone.

uçurmak falan zevkli ama ayrı bir kabiliyet bende olmayan sanırım, bir de tar tar tar millet toplanıyor sesi duyunca. çok gereksiz alışveriş yaptım ama içime oturan en çok bu.
  • passion rules the game  (30.08.16 13:32:38)
geçen sezon khl play-off'ları için 70 liraya paket almıştım. iki açıdan gereksizdi,

1) ücretsiz yayın zaten vardı. öyle ülker link falan da değil ha gayet yasal, laola1.tv yayınlıyodu maçları.

2) yurtta kalıyodum. 144p'de youtube videosu oynatamayan yerde internetten maç izlemek için para vermek neyin nesi aq.

üstelik sadece play-off'u kapsadığı için, bu sezon indirim de vermedi oçlar. neyse, lige katkım olsun diye avutuyorum kendimi ama öte yandan "sen kimsin koskoca lige katkı sağlıyosun, önce aç karnını doyur pezevenk" diyorum. taşınayım da bu sefer komple sezon paketi alıcam.
  • der meister  (30.08.16 14:02:07)
Pek gereksiz şeyler almam ama, bunun artısından çok eksisi oldu.

s10.postimg.org
  • zagem  (30.08.16 14:26:43 ~ 14:31:11)
65-10lt Deuter aircontact dagci cantasi.
Sadece bir haftasonu faaliyeti icin almistim. Bir daha da kullanmadim, 35lt olan canta hep isimi gordu.

Bir de kati meyve suyu sikacagi.
  • stavro  (30.08.16 14:37:03)
eve telsiz aldım. sivil vatandaşım. oynaması keyifli ama. roger that :)

  • karlmarx  (30.08.16 15:07:42)
Bas gitar. Kalbim acıyor, yüreğim kanıyor. Zaman yok.

  • shadowcat  (30.08.16 15:45:58)
İp atlamak için ip almıştım. 1 (yazıyla bir) kez bile kullanmadım çünkü zaten antrenmanlarımda yeterince spor yapıyorum.

  • dissendium  (30.08.16 15:48:11)
Sony Action Cam

  • bollocks44  (30.08.16 15:48:29)
www.hindirim.com

bir kere kullandım sonra bıraktım, boş boş duruyor köşede.
  • mutekebbir  (30.08.16 15:55:49)
tripod :) amk gemide çalışıyosun makine sabit dursa kaç yazar :) gemi durmuyo ki yerinde eheh

  • killerbee  (30.08.16 16:07:00 ~ 16:07:15)
Kosu bandi, 12 mpfotograf makinasi. Kosu bandi bi boka yaramadi binmedim. Fotograf makinasi 1 kez kullandim. Bos bos duruyor hala ortalikta. Kosu bandini hayrina verdim birine.

  • England  (30.08.16 17:36:26)
katı meyve sıkacağı almıştım, toplamda 3 defa falan kullandım sanırım :/

  • mesudiyeli mesut  (30.08.16 22:09:04)