[]

anneannemin vücudundaki kızarıklıklar

hizliresim.com
şu şekilde kızarıklıklar çıktı kolunda 3-4 gün önce, doktor merhem vermiş sadece ama sürekli kaşınıyor ve acıyor şimdi, bugün bacağında ve sırtında da çıkmış. nedeni ne olabilir? 
böcek ısırması gibi görünüyor. En sıkıntılı yanı ise bazı kişilerde tek bir yerden ısırık alsa bile vücutta bu ısırıklıklar kendiliğinden yayılıyor ( alerjik bir durum gibi ). Aynı durum bende de olmuştu ve tedavi amaçlı merhem + kaşıntı önleyici hap ile bu sorunu çözmüştüm. ( kesinlikle kaşımasın yoksa yayılmaya devam ediyor )


  • şair eşref  (30.08.16 13:29:31) 
Alerji gibi duruyor ama doktor arkadaşlar daha iyi bilir.


  • himmet dayi  (30.08.16 13:31:28) 
Doktor degilim ama anneannenizin baska bir rahatsizligi var mi? Karaciger rahatsizliklarida bu sekilde gosterebiliyor kendini.


  • pinman  (30.08.16 13:31:33) 
bana zonayı anımsattı ama daha bir çok etyolojisi olabilir tekrar bir doktora görünmek gerek


  • feykalade  (30.08.16 15:05:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.