[]

Maç Özetleri Sitesi

İyi geceler.
Geçen sezonlarda Premier Lig özetlerini Lig TV sitesinden izliyordum
D-Smart'a geçmiş artık Premier Lig
ve biliyorsunuz D-Smart sitesi eski sovyetler birliği ülkelerini andırıyor, karmaşık ve karamsar. İçine girince II.Dünya savaşı sonrası Amerika gibi fazlasıyla kapitalist.
Premier Lig özetlerini adam akıllı izleyebileceğim site verebilir misiniz?
Not:Goalsarena vs. demeyin lütfen...

 
Şuna bir bakın isterseniz
www.footytube.com

  • minduser  (29.08.16 22:10:56) 
  • gozu acik sevisen yahudi  (29.08.16 22:13:36) 
@minduser tesekkurler buradaki maclar cok uzun :)
@gözü açık sevişen yahudi bu cok iyimiş

  • karamuratbenim  (29.08.16 22:18:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.