renkli, casio saat

www.aksesuarix.com

merhaba. şu saatlerden nerede bulabilirim? her rengi tükenmiş bir de. izmir'deyim. istanbul da olur, gidersem bakarım. internet de olur, hatta daha iyi olur.

nereden bulurumu sormuşken fikrinizi de alayım. güzel mi sizce?

bunlar ince, aynı tipin kalın modeli var o daha şık duruyor. bende onun kırmızı ve grisi var seviyorum. ama f91 değil. f91 kolda bi tuhaf durur gibime geliyor artık, çünkü çok ince ve cılız bir model.

  • mete kudur  (29.08.16 21:06:11)
ben beğendim baya. bulursan bana da haber ver ;_;

  • shotgunwoman  (29.08.16 21:54:21)
ben de; tr.shadestation.com buradan almayı düşünüyorum. ama orjinalliği konusunda şüphem var. bundan nasıl emin olabiliriz bilmiyorum.

  • tosiba  (29.08.16 21:57:52 ~ 21:58:13)
ya bunun aynısının üstünde casio yazmayanı aliexpress'te 1.36 dolara satılıyordu. açık pembe, koyu pembe, kırmızı, sarı, beyaz, mavi, lacivert, mor bir sürü de rengi vardı. şimdi aramaya üşendim ama "silicone/rubber watch" diye aratırsan biraz da azmin yardımıyla bulabilirsin.

edit: jelly watch diye aratacaksın, pardon.
  • littlejack  (29.08.16 21:58:15 ~ 22:00:19)