Paris'de Düğün Fotoğrafçısı

Gençler,
Şimdi Bizim 10.evlilik yıldönümümüz geliyor. (14 ağustos 2017) Hatuna sürpriz Paris gezisi ayarlıyorum.

Yine sürpriz olarak burada fotoğraf çekimi ve koktely tarzı bir şey yapacağım. Bu ara arkadaş dedi ki fotoğraf çekimini de Paris'de yapınsana dedi.

Düşündüm çok da güzel olur, çok da iyi olur tamam mı. Lakin İstanbul'daki fotoğraf üstadı çevrem Paris'te yok. İlk defa gidiyorum.

Gelinlikle böyle dış mekan fotoğra kaça patlar. Kİme yaptırırız. Paris'ten bana yardımcı olacak arkadaşlara gelirken bastırma-sucuk; dolmalık kurubiber filan getiririm.

Bu arada 13'ünde gidip 15'inde (18.30) dönüyoruz. Süre yetmezse belki 1 gün daha uzatabilirim.

Canınızı yerim sizin bir yardım edin.

Instagramda paris photo falan diye hashtaglerle bi arayin

  • la noix  (29.08.16 17:20:51)
İstanbul daki çevreden birini görürsen yol paranı vs vereyim gel çek desen

  • gozu acik sevisen yahudi  (29.08.16 17:33:08)
natali var, hüseyin abi falan var onlar ücretli olarak destek verebilirler. ama tam da emin değilim istersen bi arayıp sorabilirsin.

ilgilenmiyoruz derseler bana kızma

www.beytours.com
  • zugas  (29.08.16 17:34:12 ~ 17:34:21)
@la noix birer ikişer temasa geçiyorum ama duruma bakıyorum işte her türlü bilgiye açığım.

@gözü açık sevişen yahudi: İyi fikir. Bakayım Fransız emekçiler çok fiyat çekerse o da mantıklı bir tercih.

@zugas: akşam evden bi araştırayım, teşekkürler.
  • Kazmapolitan  (29.08.16 17:51:51)
Valla her halükarda burdan fotoğrafçı götürsen daha ucuza gelir bence.

  • old possum  (29.08.16 18:03:41)
benim arkadaslarim turkiye'den cagirdi. daha ucuza, yari fiyatina geldiginden bahsediyordu. hele ki cekimler efsaneydi.

  • enaz3kedi  (29.08.16 19:39:27)