bu klip sizlere ne düşündürüyor

Pitbull feat. Chris Brown - Fun (Lyric Video)
www.youtube.com

2 kafa arkadaş sayesinde aradığım 2 şarkıyı buldum çok mutluyum sağolsunlar varolsunlar ağır işsiz olduğumdan sabahladım yatacağım genelde sabah 8 gibi yatar akşam 18 gibi kalkarım kalkınca şarkıları dinlerim arkadaşlar sağolsunlar varolsunlar evet baba kaçar yatar ve koyu bir feministim ille feminist olmak için kadın olmak gerekmiyor ve kadın bedeninin obje edilmesine meta olarak kullanılmasına karşıyım ama arkadaş güzel kadınların güzelliği de bir başka oluyor ölümlü dünya varsın güzelliklerini sergilesinler gözlerimiz gönüllerimiz açılsın canlı birer nesne olarak yaşadığımız zamanı gelince ölerek hiçlik olacağımız sonsuzlukta bu şarkıyla benden duyuruya bu günlük veda akşam görüşmek üzere her nerede yaşamıyor ve yaşatılmıyorsanız en derin sevgilerimle...

Hayatımda izledigim en sacma seylerden olabilir. Adamlar arabalarinin yaninda dans ediyor, evde bir suru kadin var, sonra onlarin yanina gidip yine dans ediyor sonra denizde yine dans. Bir de hangisi Pitbull, pitbull ne ya :D Bana da yazik, deli gibi burada her link'e tikliyorum :(

Hakiki bir feminist birak boyle aciklamalar yapmayi bu klibin cekilmesine kosul olan tum seylere karsi cikiyordur muhtemelen. Gencler iyi düşünün :(
  • shadowcat  (29.08.16 10:06:04)