ssd sorusu

merhaba. ssd'lerde üretim yılı önemli mi işlemci gibi? yani 2 sene önceki samsung evo 840 ile bu seneki arasında fark var mı? kıyaslayacak olursak, aşağıdakilerden hangisi öne çıkar normal kullanıcı için?

intel ssd pro 1500 series

samsung evo 840

kingston 240gb ssdnow uv300 (bunun sadece v olanı da var, farkını bilmiyorum)

sandisk ultra ii

teşekkürler. tikler gelecek.

840 evo serisinde bir sorun vardi.Samsung sonradan yazilimla giderdi o sorunu diye biliyorum.850 evo kullanicisiyim ve samsung oneriyorum.Samsung sunduğu Magician yazilimiyla stabiliteyi saglamasi ve yonga setlerinde birinci olmasiyla benim gonlumu feth etti.Forumlari gez herjes samsung onerecek

  • bardakigüneşgözlüğü  (29.08.16 04:24:06)
Teknoloji olarak aynılar diye biliyorum, hızları değişiklik gösteriyor tabii ki.

Samsung 850 evo çok satıldı ve kullanıcı yorumları son derece olumlu. Samsung'u sevmem ama SSD konusunda başarılılar, hakkını yememek lazım.

Pro da var, hatta teknoseyir incelemişti.

Pro incelemesi : www.youtube.com
  • sabirstone  (29.08.16 04:31:28)
ayrıca samsung 2017 için 30 tb ssd ve 2020 için 100 tb ssd üretiyor 30 tb yi normal kullanıcılar için 100 tb yi server kullanımları için tasarlamış

  • killerbee  (29.08.16 05:08:47 ~ 05:10:52)
850 evo al gerisini boşver. çok düşünmeye gerek yok, bestseller olup kullananların tamamına yakınının sorunsuz memnun olduğu model. 840 evoya bulaşmaya gerek yok. pahalı bir şey değil 850 evo, mümkünse aynı fiyata gelecek olsa bile amazon'dan al amerika serisi model gelsin. emin değilim, fark olmaması lazım aslında ama farklı kod modelli sürüm var türkiyede. kalite farkı varsa türkiyedeki dandiktir.

MZ-75E250B/AM amazonda satılan, AM kodu america anlamında. kr cn vs. de var türkiyede satılan MZ-75E250BW
  • ucan spagetticanavari  (29.08.16 07:36:25 ~ 07:40:40)
İki buçuk senedir Kingston kullanıcısıyım sorun yaşamadım.

  • fever  (29.08.16 09:12:50)