Türk numarasını yurt dışında kullanmak

Türkiyede kaldığım zamanlarda kullandığım bir numara var.

Bu numarayı insanlar bana ulaşabilsin diye açık tutumak istiyorum.

bunu acaba kullanmanın düşük maliyetli bir yolu var mı?

ya da bu numarayı online bir servise yönlendirme şansım var mı?

bende vodafone red var,burdaki numarama yonlendirdim,ek maliyueti yok.paketteki dakikalardan yiyor.

  • duptıs  (28.08.16 18:43:56)
müşteri hizmetlerini arayıp kullanacağın miktarları belirtip(kaç dk konuşma, ne kadar data) geçici süreli uygun bir yurtdışı paketi alabilirsin. giriş seviyesi paketler çok abartı fiyatlara sahip değildi.

  • kimlanbu  (28.08.16 19:05:17)
geçicic değil ama kalıcı.

sene 1 kere filan geliyorum tr ye.
  • kurnaz  (28.08.16 19:43:53)
bende de ayni sorun var, ben hazir karta aktardim faturali numarayi. kapanmamasi icin yukleme yapiyorum sadece.

  • superfluid  (28.08.16 21:01:42)
aile paketi falan yapabilirsen faturasını ailenden birine bağla, sabit ücreti çok düşer. böylece aktif kalır. numarayı da yurtdışındaki hattına yönlendirirsin ulaşmak isteyen ulaşır.

veya faturasız hatta çevirip 6 ayda bir kontör yükleyerek aktif tutabilirsin. unutursan hat iptal olur.
  • sttc  (28.08.16 23:20:14)