manic panic vs jamaican jeans color

ya ben bu ikisi arasında kaldım. daha doğrusu jeans color almayı düşünüyorum çünkü manic panic çok pahalı. üstelik saçım platin sarı değil biraz daha koyu yer yer bu yüzden rengin tutup tutmayacağının bir garantisi yok. saçımda uzun manic alırsam muhtemelen 2 kutu anca yetecek. 110tl çok geliyor :(

benim sorum bu iki boyayı da kullananlar varsa aralarında gerçekten o kadar para vermeye değer bir fark var mı?

manic panic bütün gece bile bekletilebiliyormuş sanırım jeans colorda 2-3 saat diyor. bi de saçı besler vs muhabbeti yapmışlar manic için gerçekten öyle mi acaba?

jamaican kullanıyorum her tonunu denedim mavilerin. mutluyum yalnız aşırı akmasına hazırla kendini bu boyalar amonyaksız olduğu için çok akıyor, yastık falan bazen pijamaya falan bulaştığı oluyor, 3 ay önce ilk jamaican boyamı aldım birde geçen gunlerde aldım formulu yenilemişler sanırım daha kalıcı şuan.
jamaican yarım saat bile yetiyor, açıkçası ilk zamanlar ben 1 saat tutuyordum ama sanki saçımı yıpratıyor gibi geldi yarım saattede tutuyor, hangi renk alıcaksın? 35 tl mi ne jamaican hic manic e bulaşmadım ikiside akıyor sonuçta 15 gunde bir boyamalısın, ben her gun yıkadığım için saçımı 15 gün hatta 10 günde 1 boyamam gerekiyor

  • eja  (28.08.16 17:52:10)
Ikisini de kullandim. Hatta hic adi(ismi) olmayan 1 2 liraya satilan renkli boyalari dahi kullandim.
Manici pembe icin almistim, maalesef hic memnun kalmadim. Direkt gitti.
Adi olmayan ucuz boyalara gectim sonra, saclarim acilmanin etkisiyle yipranmis olsa da kalicilik olarak iyilerdi.
Jeans colori ve jameican colori (sanirim buydu adi, evde olmadigim icin kontrol edemiyorum ama jeansle kutusu disi tamamen ayni. boyayi aldigim yer icerigin de fabrikanin da ayni oldugunu soylemisti) da lacivert icin kullandim. F/p olarak gayet memnun kaldim. Saclarimi actirmadan kullanmistim, bi yipranma durumu vs de olmadi.
Bazilari kremli oldugu icin bekletiyorum himm mis gibi oluyo falan diyo da, ben ona da inanmiyorum acikcasi.

Ozet gececek olursam bence heppsi ayni. Jameican jeansten 5 lira daha ucuzdu, ben olsam onu alir gecerim. ^^

Hatta hangi renge boyiycaksiniz? Ben artik sacimi isim sebebiyle boyayamadigimdan elimde bi sisenin 3/4u kadar jameican var lacivert. Isterseniz denemeniz icin yollayabilirim, verebilirim.

AOAAA Benim kafam ne güzel gitmiş bunu cevaplarken. Soruda Jamaican yazıyormuş, çok pardon hehehe. Benim dediğim Radical colordı. Jeans yazdığım yerleri jamaicanlı, jameican yazdığım yerleri radical colorlı okuyun pls. :(
  • okuyamıyom ben ya  (28.08.16 18:02:16 ~ 20:19:06)