istanbul'da psikolog

sorunları çözmek için geçmişe dönemeyen biriyim. çoğunlukla hatırlamaya çalışınca heyecanlanıyorum, kalbim sıkışıyor, beynim o kapalı kutulara girmemem için bana direnç gösteriyor. ve daha kötüsü sanırım bazı anılarımı kendime çarpıtmış durumdayım, hatırlamaya çalışırken doğruluğundan emin olamıyorum.

istanbul'da tercihen anadolu yakasında, (gerçekten iyiyse avrupa da olur.) bütçe zorlamayacak psikolog arıyorum. ilk kendim gideceğim, sonrasında çift terapisi şeklinde ilerleyebiliyorsa, daha da iyi olur. ama öncelik şu anda kendim.

isim vermek istemezseniz özelden mesaj atsanız da olur.
teşekkürler.

edit: fiyatı sildim. sanırım gözden çıkarmam gerekiyor bir miktar.

150 tl ye işinin ehli bir psikolog bulamazsınız. Ortalama 250 tl ki bu da pek isim yapmamış kişilerin aldığı seans ücreti. Çift terapisi bireysel terapiye göre daha pahalı olur.

internetteki tavsiyelere göre hareket etmeyin. yanındaki stajyere bile internette olumlu tavsiye yazması için baskı yapanları var.
  • roe  (28.08.16 17:44:18)
fiyatı sildim. iyi olduğunu bilmem şu an daha önemli sanırım.

  • svpam  (28.08.16 17:46:36)