[]

kasko sorusu

selamlar..

kardeşim park halindeki bir otobüse çarpmış. kendisi hatalı olduğu için ve otobüste fazla bir hasar olmadığı için trafik sigortasında artış olmasın diye tutanak tutturmamış. hatta telefon yanında olmadığı için foto da çekmemiş..kaskoya güvenmiş. biraz kızdım ama yapacak bir şey yok.

şimdi biz gidip kaskoya böyle bir olay oldu desek muhtemelen tutanak isteyecek.. sadece beyan verip park halinde gelip çarpıp kaçmışlar desek veya duvara çarptı vs..desek karşılıyor mu ? yoksa polise gidip tutanak tutulmalıydı filan gibi şeyler söyleyebilirler mi? çarpma anına ait foto da yok.

ustaya sordum masraf yaklaşık 2000 tl imiş..

bir de servisler direkt parça değişim yapıyor..özel servisler göçük olan bölgeleri düzeltebiliyor bildiğim kadarıyla. satarken parçanın değişmiş olması mı aracın değerini düşürür yoksa boyalı olması mı ?

 
Boya daha az deger dusurur degisen parcaya nszaran. Onarim işinde ise beyan ile sorun cozulebilir gibi gorunuyor. Bunu tamirati yaptiracaginiz yer daha iyi bilecektir.


  • ihb  (28.08.16 14:21:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.