Hayattaki en büyük başarısızlığınız neydi?

Sanıyorum etkilemiştir sizi, sonrasında nasıl aştınız bu durumu?

Aşamadım

  • steve rogers  (28.08.16 12:56:10)
üniversite. liseyi müthiş bitiren, üniversiteye giriş sınavında pörfek çekerek istediği bölüme yerleşen birisi olarak 5 yıldır aynı yerdeyim.

aşmadım. sadece şu aq diplomasını alıp hiç değilse "üniversiteyi bitirmiş olmak" istiyorum ve bunun okula gidip ders çalışmadan olmayacağının bilincindeyim. 1-2 sene daha saçmalarsam bırakıcam zaten, 30 yaşında mezun olsam ne olmasam ne.
  • der meister  (28.08.16 12:59:55)
Sevdiğim işi yapmak. Yapamadım aslında sevdiğim iş neydi onu da bilmiyorum her şeyden çabuk sıkılan bir adamım. Maksimum 1 hafta sürüyor bir şeyin keyfi bende. Şimdi babamın yanında takılıyorum mağazada aştım mı bilmiyorum.

  • gozu acik sevisen yahudi  (28.08.16 13:00:16)
ben komple.

  • Batuhanolabilir  (28.08.16 13:16:50)
Yaşayamamak. Hala da aşamadım. Herşey kontrolüm dışında.

  • tociess  (28.08.16 14:06:24)
üniversitenin ilk yıllarına kadar çok iyi bir öğrenciyim. sonra 10 yılda anca bitirdim okulu. hala da aşamadım. aklıma geldikçe kendime kızarım rüyalarıma girer

  • genc irisi  (28.08.16 14:14:53)
Daha henüz kimseyi terk etmeyi başaramadım. Hep beni terk ediyorlar.

  • kargn  (28.08.16 20:50:58)
komple ben +1 hakikaten ya. hangi birini yazsam bir başkasına haksızlık edecekmiş gibi hissediyorum. aşamadım.

  • misterturist  (28.08.16 21:07:55)
gıda muhendisliği beklerken tarak kürek bir bölüm gelmesi ve kadermdir çekerim diyip gitmem...

100 bin lira civarında harcanan para+6 yıl sonra mezun olmam...

tarrakları yemem ya da yan basmam.

siz seçin.
  • anonymice  (28.08.16 21:10:17)