[]

Evden kaçan sultan papağanını geri getirme mümkün mü

Nasıl? Teşekkürler




 
Teşekkür ederim, lokasyon köy. Bunun bir avantajı okur umarım tekrar teşekkür ederim


  • buffy de vampir sayılır  (27.08.16 10:32:14) 
Kafesi varsa gorebilecegi bir acikliga koysan?/belki tanir girer


  • ykyt  (27.08.16 12:34:32) 
Fazla uzağa uçamazlar, konu komşunun balkonuna, mahalledeki ağaçlara falan bakarsanız oralarda bir yerlerdedir. Yahut balkonuna konduğu biri çoktan çökmüş olabilir. Sokakta esnaf varsa haber salmanız ulaşmanızı hızlandırabilir. Allah kavuştursun.


  • plajda baretle dolasan muhendis  (27.08.16 16:05:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.