paypal aktivitesi

paypal'ı aktiv etmeniz lazım 4 haneli kodu girin diyor, bu 4 haneli paypal kodu nerede ? mailde yok, kartta mı yazıyor ?

ekstrende yazıcak.
şimdi para çekilmiş senin hesaptan, ekstrende o çekilen paranın açıklamasında olucak o 4 haneli kod.
internet bankacılığı kullanıyosan ordan da bakabilirsin.
  • thefalloftekin  (04.12.09 02:21:19 ~ 02:22:21)
ekstre de gozukuyor veya internet üzerinden de yapılan işlemlerde paypal işleminin bir taraflarında gozukuyor olması gerek.

  • rurouni  (04.12.09 02:31:42)
ekstreyi beklemek istemezseniz kredi kartının müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsiniz. paypal ın hesabımdan çektiği ufak meblağnın işlem kodu nedir diyeceksiniz.

  • cashkopat  (04.12.09 03:59:57)
internet bankaciliginda açik provizyon bölümüne bakman yeterli.

  • samfisher  (04.12.09 04:59:27)
bu konuda bir soru da benden olsun.
paypal 1,95 doları geri ödedi, hesabımda gözüküyor o para.
peki o parayı nasıl kullanabilirim, hesabıma aktarabilir miyim?
  • disease  (04.12.09 11:52:45)