erkekler severken de aldatır mı ?

evetse neden aldatır ?
aldatıp pişman olanınız var mı ?
affedilip tekrar yapanınız ?
affedilmeyip mahvolanınız vs vs yazın işte deneyimlerinizi

kız şişkoysa aldatır.
genellikle olunmaz.
affediyosa tabii ki tekrar yapacak adam. bulmuş kek sevgiliyi...
affetmeyen kıza helal olsun ellerinden öpüyorum. kız gibi kızdır.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (26.08.16 15:36:54)
seviyosa aklına aldatmak falan gelmez, yemeyelim birbirimizi.

  • baharat  (26.08.16 15:38:44)
hayır aldatmaz.

  • naberabi  (26.08.16 15:40:01)
hayır. net.

  • whatyougetiswhatyoudid  (26.08.16 15:43:47)
seven insan asla aldatmaz.

  • evde liyakat kalmamis  (26.08.16 15:44:44 ~ 15:45:01)
Karakter meselesi. Erkek severken de aldatabilir.

.
  • kartallar yuksek ucar  (26.08.16 15:45:39)
kadın erkek olarak değil birey olarak bakarsak aldatır.

sevgi başka sevişmekten keyif almak başka bişi
  • prezarlatif  (26.08.16 15:46:39)
sevgi ve cinsellik farklı şeyler.Seven erkek eğer cinsel hayatları yoksa yada kötüyse aldatabilir(şerefine kalmış)

sevgi ve cinsellik iyi olmasına rağmen yanından geçen mini etekliyle gene de yatmak ister.Ama her iki durumda da aldatmak şerefsizliktir.

Affetmeyin.
  • izmirlimuh  (26.08.16 15:47:43)
aşıkken aldatmaz, fakat olay aşktan sevgi boyutuna geçince aldatır.Çevreme ve kendime bakarak söylüyorum, bir kişiye bağlı kalan insanlar, bu yaptığını fedakarlık olarak görüp karşı tarafın burnundan getirmeyi kendine hak görüyor, böylece karşındaki kişiyi tüketiyorsun.

  • Raul1903  (26.08.16 15:49:01)
Cesario+1
Öpüp, sarılıp kokusunu içine çekmek bile yeter.

  • bir3iki7  (26.08.16 15:57:28)
erkek de kadın da aynı bence bu konuda.
severken de aldatılır.
pişman olmadım pişman olacak olsam neden aldatayım.
aldatmam çok sevmemi değiştirmedi, daha bile çok sevdiğim oldu.

(burda bahsettiğim aldatmak bir yandan diğer bir ilişkiyi normal normal yürütmek değil.)

edit: aşıkken, ama burdaki aşk çok sevmek değil, hormonal olan kulaklardan kan getiren cinste aşk, zaten bence maks 20 yaşında bitiyor, hah işte böyle bir şey varsa kimsenin aklına gelmez, adı üstüne gözün falan kör zaten karşı cins kermite benziyor.
  • freya  (26.08.16 16:08:33 ~ 16:09:36)
-evet.
-tamamen sekssel.
-evet, üstün performans beklediğin kızdan verim alamayınca bunun için mi kendi öz kız arkadaşımı aldattım lan ben diye pişmanlık yaşanıyor.
-yakalanmadım ki affedileyim.
-yaw diyom ki; yakalanmadım ki affedileyim.
  • seyduna6687  (26.08.16 16:35:12)
Evlilik hazirliginda olup, sevgilisine aşkından ölüp bittigini her firsatta soyleyen adamin da aldattigini gordum..acgözlülükten kaynaklanan bisey olabilir.eline firsat gectiginde adamlar bu firsati tepmek aptalliktir diye de düşünüyor olabilir ya da sacmasapan bi heyecan arayışı bilemiyorum.affetmemek lazim bence.

  • astrid  (26.08.16 16:51:32)
karakter meselesi +1. karaktersiz adam için seviyor olmak aldatmaya engel değil, sevme boyutu farklı olabiliyor insanların.

  • baba jo  (26.08.16 16:54:11)
Cinsel yönden bir tatmin edici durum yoksa aldatır. Aldattığı kişiyi sevmek zorunda değil, sevdiği insan tatmin edemediği için yapıyor adam. Pişman olmaz, afederse aynı pozisyonda yine yapar. Burda şöyle şerefsiz böyle gavat diyenlere bakma ilk fırsatta onlarda yapar. Bizim millet götünde don yokken kuru sıkı atmaya bayılır.

  • gozu acik sevisen yahudi  (26.08.16 18:14:30)
neden "erkek"? Severken, sevdiğini söylerken aldatan nasıl 1421424 kadın varsa, erkek de vardır aynı sayıda/oranda elbette.

ben hiç aldatmadım (sevip sevmemek falan fark etmez) ama aldatan arkadaşlarım oldu.
  • nawar  (26.08.16 18:32:55)