Şu Görüntülerden Haberiniz Var Mıydı?

www.youtube.com

Yoksa olsun diye şeyettim.

gerilla tv youtube kanalindaki videolardan derleme...
evet haberim vardi

  • rentts  (26.08.16 11:26:54)
yoktu çok üzücü ve sinir bozucu :@

  • sizofren06  (26.08.16 11:53:46)
benzerlerini gordum.
savassever orcolara seyrettirmek lazim

  • supermatik  (26.08.16 12:08:15)
@supermatik savaş böyle olmaz. bu, vatandaşlarını zorla ölüme göndermektir. böyle askerlik de olmaz böyle karakol da olmaz.

savaş böyle olur: www.youtube.com

hatta 100 yıldır savaş ordudan çok istihbarat ile yapılıyor : eksisozluk.com

devletsizliğin sonucu bu ölümler.
  • Batuhanolabilir  (26.08.16 12:19:31 ~ 12:20:50)
savas iyi de yontemi yanlis olmus diyosun?

su sozu severim:
savasi zenginler(gucluler) cikarir, fakirler olur.
  • supermatik  (26.08.16 12:24:59 ~ 12:29:53)
Hayır savaş bu değil diyorum. Türkiye'ye karşı çok önce açılmış bir savaş var fakat Türkiye artık savaşmıyor diyorum. O görüntülerdeki şey yani şu an Türkiye denen toprak parçasında olan şey bir savaş değil. Devletsizlik sonucu yaşanan ölümler.

Savaş son çaredir. Fakat elde bulundurmak zorunda olduğun bir çaredir. Bütün dünya olimpos, tüm insanlar da tüm dertlerine çareyi üzerinde küçük bi tavuk olan bi haptan bekleyen ot kafalı batik tişörtlü hipiler olduğu gün belki silahları gömebiliriz.

O güne kadar şu listede gördüğün

en.wikipedia.org

savaş türlerinden en güncelini elinde tutanlar toplumlarını en medeni şekilde yaşatmayı başarabilecek olanlardır. Toplumu hipi ormanındaki gamsızlığa en çok yaklaşanlar en iyi savaşçılar ve yancıları ironik değil mi?

o sözü global faiz çetesine direnen şu rahmetliğe bir anlat istersen: img.haberler.com
  • Batuhanolabilir  (26.08.16 12:36:08 ~ 12:38:29)