İçemiyorum

Hep içerken bir şeyler sorardım, şimdi içemiyorum, bir bardak zor bitti. Tok olduğum için sanırım yemeği fazla kaçırdım, başka ne sebebi olabilir?
Bu geçicidir dimi, lütfen öyle olsun çünkü.
İçenlere afiyet olsun.

Tok oldugun aklina ilk gelen seyse muhtemelen ondandir, mide asiri doluyken cok icememen normal. Baska sebep ararsan da psikolojine bakacaksin artik, etkileyen bir sey olabilir mi diye. Rahat ol ama toklugundandir. (:

Ayrica tesekkurler (afiyet olsuna istinaden).
  • treamorg  (26.08.16 01:42:12)
geçici geçici merak etme :) sana da afiyet olsun.

  • kaybeden adam  (26.08.16 01:43:58)
hava sicak. bardakta isiniyo ne koysam. bardagi buzluga at. afiyet olsun.

  • xfestos  (26.08.16 02:35:37 ~ 02:35:58)
kendimce sebeplerini yazayım kısaca
1 tok olman ki bu benim için geçerli değil, insanların aksine sığırların ki gibi 4 odalı midem var benim işkembede diyolar halk harasında

2 çok sık içki içmek, eğer alkolik değilsen(çünkü alkolikler zevk için değil artık vücutlarındaki acı sızı titremeler gibi semptomlar dinsin diye içer ) içkinin keyif verebilitesini düşürüyor(ben de bizzat böyle oluyor, hergece hergece ruhsuz içiyon içiyon kafa bile yapmıyo zaten eğlenceli gelmediği için içemiyorsun)

3- 2 numaralı etkene bağlı olarak, açtığın şarkılar türküler, sohbet edicek insan olmaması yada sohbetin sarmaması veya sohbet ettiğin kişilerin fazla kaçırıp artık sıkıcı olması

benim aklıma gelenler kısaca bunlar, çok içmek içmemek bilmiyorum 1 saatte sana 1 büyük 1 ufak rakıyı votkayı yada viskiyi tek başıma bitiririm, hani yiğitliğe bok sürdürmemekse olay, efendi gibi de masadan kalkar eve giderim ve hala sarhoşun s si bile değilimdir, ama eve gidip sarhoş olduğumda ayvayı yiyiorum, bunu kendimce böbreklerimin ve metabolizmamın yavaş çalışması ile alakalı buluyorum, geç sarhoş oluyorum ama çok uzun sürüyo. mesela 5 tane 6 tane bira içerim çişim gelmeyebilir. 6 bira içip çişe gitmeden yattığımı uyuduğumu sabahın köründe çişim var diye kalktığımı çok bilirim mesela

çok içmek matah bişey değildir bence. içki içmek o kadar keyifli birşey ki bence büyüsünün bozulmaması için çok sık tekrarlamamak gerekir.
  • killerbee  (26.08.16 03:41:15 ~ 03:47:38)
içemiyosan içme kardeş.

  • bardakigüneşgözlüğü  (26.08.16 04:25:23)
lan olum senin derdin yokmuş ya la.
ondan içemiyon hacı.

  • seyduna6687  (26.08.16 10:03:17)