Şu tipte bir adamla karşılaşsanız ilk izlenimiz ne olurdu/oluyor?

Aşağıda linkte verdiğim adamın (kerem sedef) çok çok benzeriyle sokakta ya da aklınıza gelecek herhangi bir yerde karşılaştınız. Ya da bir arkadaşınız tanıştırdı. İçinizden ilk geçen şey ne olurdu?

www.instagram.com

Sıradışı biri. Merak ederdim nasıl biri. Ya iyidir ya da kötü. Çok da farklı bir şey düşünmem herkesten başka.

  • bir ileti paylastim  (25.08.16 19:53:38)
Şekilci boş adam imajı oluşuyor. Adam yerine koyup muhabbet etmem.

  • vogojin  (25.08.16 20:04:59)
"abi de kütür gibiymiş erik erik." olurdu

  • shotgunwoman  (25.08.16 20:05:22)
biraz baktım instagramına boyu kısa. sözümü geri alıyorum.

  • shotgunwoman  (25.08.16 20:06:32)
Sakalsız hali nasıldır diye düşünürüm.
Tabii düşüncem sadece bu beye özgü değil, sakallı birini gördüğümde genelde bunu düşünüyorum.

  • olabilir ya da olmayabilir  (25.08.16 20:07:41)
kaşında piercing olan adamla aynı sofraya oturmuyorum

  • kayan kayin  (25.08.16 20:09:04)
Orta yaş krizli :)

  • petekpare  (25.08.16 20:11:33)
böyle sakallıları görünce ister istemez içimden "tipini s..eyim" diyorum.

  • zoghurt  (25.08.16 20:11:36)
Şekil olarak ilk izlenimim olumsuz olur ama bu tarz tanıştığım sayılı kişilerin hepsi de çok hoş sohbet adamlardı. Kafamda öyle bir imajları var...

.
  • kartallar yuksek ucar  (25.08.16 20:42:32)
Fabrikasyon, özenti ve karaktersiz diye düşünürüm. Ama öyle olmayabilir de.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (25.08.16 21:52:03)
Şimdi sonuçları gozden gecirirsek, ya orijinal ya kopya bir yasam suruyor ve bir tane de elimizde hossohbet izlenimi var. Piercing ve sakalı da dikkat ceken ozellikleri olmus. Cogunluk olumsuz bir izlenim belirtmis. Ben oyumu erikten yana kullaniyorum :D

  • shadowcat  (26.08.16 16:53:32)
Basket maçlarına geliyodu bu eleman efesin. Orada kendisini nigga falan sanıp saçma sapan tepkiler veriyordu. Oradan hatırladım :)))

Özenti yani.
  • la rana  (12.10.16 18:16:56)
böyle tipleri sevmiyorum ben. güvenilmez, hayatı sallamaz vs olurlarmış gibi. "bu nasıl tip ya, dikkat çekmek için baya zorlamış kendini" derdim.

  • şubatsonrası  (12.10.16 18:31:45)
  • angelus  (12.10.16 18:35:28)
fazla şekil, şekilden ötesi yok diye düşünürüm.

  • devilred  (12.10.16 18:38:57)
benim algılarım için fazla
o dövmeler fazla, kas oranı fazla -çalışmış yapmış, emeğe saygı duyarım da bu irilikten korkuyorum
ne biliyim zorlama sanki.ki saç sakal da severim aslında.
şu "şimdi haberler" konulu fotoda yanında olan abi kim, ben onu beğendim.
  • niye ama  (12.10.16 19:00:35)
Eskiden adam yerine koymuyordum ben bunları. Şu tipe bak, sırf şekil kasmış kesin içi boş, kof elemanın tekidir diyordum. Yalnız aylar önce bir adamla tanıştım, aynı bu arkadaş gibi vücudu dövmelerle dolu, saçları tümden kazıtmış, sakalı uzatmış, Vikings'teki Ragnar Lothbrok'u andırıyordu bayağı. Önyargı ile yaklaştım ama sonrasında gördüm ki çok saygın bir üniversitede akademisyen. Freelance olarak da projeler yürütüyor, toplantıdan toplantıya, konferanstan konferansa koşuyor. Emrinde çalışan onlarca kişi var. Haftada 2-3 kitap bitiriyor, bunun yanı sıra bol bol seyahat ediyor, yerinde durmuyor. Civa gibi adam anlayacağınız. Acayip saygı duymaya başladım ben bu arkadaşa. Kendisi aynı zamanda çok hoş sohbettir ve çok da alçak gönüllüdür. Tanıdığım en saygılı ve kibar insanlardan biridir.

Diyeceğim şu ki, önceden tepeden baktığım türde insanlardan biri ile şahane bir arkadaşlık kurdum ben. Önyargılı olmamak lazım.
  • köstebek kurabiye  (12.10.16 19:00:56)
kitabı kapağına göre yargılamıyorum, farklı biri olduğunu düşünürüm sohbet edip tanımak isterim

  • freebird5406_2  (12.10.16 19:05:30)