Ela Göz Renkli Midir?

hazırsanız biraz aptalca olabilecek bir soru;

Ela göze 'renkli göz' denir mi? Renkli göz denince akla sadece mavi-yeşil mi gelir? Ela bir insan, 'benim gözlerim renkli' cümlesini kurabilir mi?

renklidir.

  • elorelia  (25.08.16 15:28:01)
teknik olarak siyah olmayan her göz renkli çünkü siyah esasında bir renk değil geyiği var, bilmiyorum ne kadar doğru. ama renkli göz denince yeşil ve mavi geliyor akla.

  • baba jo  (25.08.16 15:28:04)
kuramaz bence. çok fake bi renk. yeşil ve mavidir renkli göz bence

  • glamdr1ng  (25.08.16 15:31:06)
Gerçek ela renkse tabii ki <BBBBBB Kahverengi olup aslında elağğ diyen üçkağıtçılar sayılmaz ama.
hairstyles.thehairstyler.com

  • Golden Ratio  (25.08.16 16:04:18)
Çakır gozlu derler. Güneşe gore değişir rengi.

  • bir3iki7  (25.08.16 16:07:14)
Renkli gozlu denilmesinin sebebini mavi ve yesil gozun tam olarak ayirt edilememesi saniyordum. Dikkatli bakamadigin durumlarda birini tarif ederken renkli gozlu diye kullanirsin hani.

  • curukturpkokusu  (25.08.16 16:44:33)
Gerçek bir ela göz benim gözüm ela diye bastırır. Çünkü ela göz ışığa göre renk değiştiren efsane bir gözdür.

  • blacklabel  (25.08.16 17:30:18)
ne elaymış arkadaş ya.

düzenli olarak ela göz sorusu soruluyor burada. teknik olarak 'ela' da bir renk olduğu için renklidir. kahve rengine sahip gözlerde renklidir. rengi olmayan bir şey hayal edemiyorum.

kara delik gibi ışığın olmadığı bölgeler haricinde her yerde renk var.

işin teknik kısmını bırakıp, gelelim can alıcı kısma; hayır. ''renkli göz'' olarak tabir edilen göz grubuna girmiyor ela, üzgünüm.
  • air  (25.08.16 19:25:18)