kredi kartı yıllık üyelik ücreti?

selam dostlar.

geçenlerde düzensiz ödediğim finansbank kartımdan bu ücret kesilmişti ve arayıp iade istesemde vermediler bende kapattım.

şimdi bir diğer kartım axess de düzenli ödediğim halde kesti bu parayı yine aradım ve yine iade edemiyoruz dediler.

yapacak birşey yok mu yani?

bankalar artık kredi kartı ücreti konusunda geri adım atmıyor :( kapatıyorum o zaman kartımı dedin mi Axess için de?

  • lcha  (25.08.16 14:22:01 ~ 14:22:26)
geçen hafta oldu banada finansbank. aradım iadesini istiyorum yoksa kapatıcam dedim. 6 ay acık kalma sözünüze iade ederiz dediler. okey dedim iade ettiler.

  • nobrans  (25.08.16 14:29:54)
Axess'e her sene mail atıyorum. Daha doğrusu sitelerindeki formdan yazıyorum. "Axess'ten memnunum ama her sene para alıyosunuz. Ötekini kapatmak için bana yardımcı olun" diyorum.

Telefonla bile ulaşmadan "iade ettik ama 6 ay içinde kapatırsan alırız geri" dyolar.

Bi geçen senekini kaçırdım arada o zaman aşımı oldu.

8-10 yıldır kullandığım kart bu arada.

yazılı göndermek daha çok işe yarayabilir.telefondakinin yapabileceği bir şey yoktur muhtemelen. bi de yazılı deneyin ve kibar bi dille. onlar aralarında yetkili olan abiye forwardlasınlar.
  • yoggi  (25.08.16 14:38:57 ~ 14:39:51)
herkese aynı şeyi yazıyorum.
abi kesin bir dille şunları söyleyin:
bu parayı bana iade edin, aksi halde kartı kapatın.
tamam der kapatırlar, en fazla 1 hafta sonra arayıp tamam siz kartı kullanın biz size parayı iade edelim derler.
ykb ve garantide yıllardır kart ücreti ödemedim.
bana hangi teklifi sunsalar hayır dedim, paramı iade edin.
her seferinde paramı geri aldım.
  • seyduna6687  (25.08.16 14:46:29)