Çekilen oto

Eminönü tarafında arabam çekildi ve sorgulamada bulunmuyor yoğunluktan bilgi verilemiyor-şehir otoparklarını kontrol edin diyor.

Ne yapmalı? En yakın yerden mi başlayıp bakmalı?

Neyse bir şey demiyorum.

eminönündeki ispark'lara gidip oradaki çalışanlara sorabilirsiniz bence. biliyorlardır illaki.

  • orange coffee  (24.08.16 23:07:10)
çekilen yerdeki taksicilere veya esnafa sorun

  • cekilmis gayfe  (24.08.16 23:17:34)
İkisi de yapıldı hepsi başkasına yönlendirdi.

  • patiska  (24.08.16 23:19:30)
ben gümüşsuyunda çektirdim arabayı, oradaki dolmuşçulara sordum dolapdereye gitmiştir dedi. gittim aa evet orada yatıyordu.

  • cekilmis gayfe  (24.08.16 23:26:41)
" PARK 34XXX0000 1550 ye Kısa Mesaj Gönder" diye bir bilgi var trafik vakfının sitesinden çalışıyor mudur bilmiyorum. telefon numarası olarak da 0(212) 275 24 00 bu var.

  • 10032007  (24.08.16 23:26:53)
Bizim de başımıza gelmişti fakat bize çekildiğini esnaf söylemişti. Polisi arayıp çekmişsiniz ya da çalınmış dediğimizde ekip gönderdiler. Gelen ekip çekildiği yeri söyleyip gitmişti. En yakındaki otoparktan çıkmıştı araba.

  • boyalı kuş  (24.08.16 23:43:18)
bu tarfik vakfi resmen sehir eskiyalari. senin arabani cekerler, arabanin nerede oldugunu bilemezsin, cunku online bir sorgu yoktur arabanin nerede olduguna dair. ceza keserler, hadi buna eyvallah, bir de otopark parasi alirlar.

boyle bir vakif, gelirini boyle asagilik bir sekilde elde eder. ne gibi faydasi vardir bilinmez. bu da sadece bu ulkede olur.

icimi dokmek istedim. arabasi daha once cekilmis bir magdur.
  • exlibris  (24.08.16 23:43:31)
Geçmiş olsun. Modern harami bunlar.

  • yirmisantim  (25.08.16 00:33:50)