bana bir telefon tarifesi bulalım

faturalı (gs mobile) türk telekom hattım bana her ay 750 dk 750 sms ve 2 gb internet veriyor. aylık 35-40 lira veriyorum buna. yıl sonunda bitecekmiş tarifem de. (GSMobile Rakipsiz 750 Tarifesi) yalnız çocukken alınma diye annemin üzerine hat. aşağıda cevabını aradığım işlemleri ben yapabilir miyim ?

her ayın 26 sında paketim yenileniyor. ama 2 gb bana anca 10 gün yetiyor. üstelik yeni ayın 20 gününde şehir dışında yolda falan olacağım. şu bir hafta içinde çaresini bulmam lazım.

şimdi efendim anneye anlatır gibi;
40 liraya kadar interneti bol, hangi tarifeyi önerirsiniz ?
gs mobile değil de normal türk telekom işte aveanın tarifelerini kullanabilir miyim? kullanamazsam kolayca geçiş yapabilir miyim ?
kafam çok karışık şimdilik bu sorular geliyor aklıma.. teşekkürler şimdiden

aveanın 8 gb internetli bir paketi var 29 liraya

  • zugas  (24.08.16 22:20:38)
Hattınızı kendi üstünüze alabilirsiniz. Veya o hattı iptal ettirip, avea polis kamu mega tarifesine geçebilirsiniz.

Tarife içi 5000 dakika, diğer her yöne 1000 dakika, 1000 sms ve 4 gb internet 32 lira.
  • pomknos  (24.08.16 22:21:21)
@zugas hocam o dediğin numara taşıma veya faturasızdan faturalıya geçişeymiş ve 15 ağustosta bitmiş :/

@pomknos numaram değişmeden bunları yapabilir miyim ? ama polis veya kamu çalışanı da değilim ?
  • foseptik çukuru  (24.08.16 23:04:13)
Numaran değişmeden üstüne taşıyabilirsin tabi. Polis olmana gerek yok, kamu mega tarifesi kullanan bir polis bulmalısın.

5 hakları var.
  • pomknos  (24.08.16 23:18:12)