[]

San Diego'yu bilenler... Bilenleri bilenler

Merhabalar. Bir arkadaşım ve eşi iki hafta sonra UC San Diego'da okula başlıyor ancak tabii ki o civarı hiç bilmedikleri için özellikle yerleşim konusunda henüz bir adım atamadılar. Biraz tedirginler. Kendilerinden bilgi almak üzere oraları bilenler var mıdır? Bilenleri bilenler de yardımcı olabilirse çok müteşşekkir oluruz. Teşekkürler şimdiden.
 
youtube'da bilgentolis diye bi kanal var. o da ilk olarak san diego'da bi dil okuluna gidip sonra oraya yerleşmiş. kanal genelde makyaj, güzellik vs üzerine ama bu konuları anlattığı bölümler de var. başlıklardan arayarak ilgili bölümleri bulabilirler.


  • manuel mandalina  (24.08.16 16:07:36) 
UCSD'de okuyacak (hem de 2 kisi) durumlari varsa bosuna endise etmesinler. En kotu 1 ay otelde kalirlar o sirada da UTC'den (University Town Center) bir ev bulup cikarlar. Orasi zibil gibi ev kayniyor zaten.


  • gormemisin oglu  (24.08.16 19:01:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.