Boxer hatalı üretilmiş olabilir mi?

beyler siz daha iyi bilirsiniz.

geçenlerde aşağıdaki gibi önünde cinsel organı rahatça çıkartıp geri yerine koyabileceğim boxerlardan aldım.

g03.a.alicdn.com

iki adım atıyorum ya da eğilip kalkıyorum o aradan hemen çıkıveriyor. kot pantolona sürtünce de rahatsızlık verdiğinden sürekli el ile içeri tıkmaya çalışıyorum.

bu tip boxerlar böyle mi oluyor?

yoksa benim aldığımda bir üretim hatası mı var?

cinsel organda kabahat yok. doğası gereği her bulduğu delikten sızmaya çalışıyor :)

Donu çok büyük almışsındır.

  • arnold schwarzeneger  (24.08.16 15:49:35)
aksine biraz yemek yesem şişsem latikler sıkmaya başlıyor o an.

yani tam bedeni diyebilirim.
  • eeb  (24.08.16 15:51:49)
linke korkarak tıkladım ama tamam sorun yok
yahu o boxerlardan bende kullandım pek işe yaramıyor doğrusu üretim hatası olduğunu düşünmüyorum

  • niceguy  (24.08.16 15:52:34)
lan olum belkide türk erkeklerinin dizaynına uymuyor.
hemen baksıra pok atmayalım.
işin doğrusu benimde marksla sipensırdan alıp hiç kullanmadığım aynı buna benzeyen 3 adet baksırım bulunmaktadır. bende memnun değilim a dostlar.
dalga; dışarıda fren sesi duyunca cama koşan mahalle esnafı gibi, ara ara o delikten çıkmaya zorluyor.
  • seyduna6687  (24.08.16 16:03:43)