duyuruya mod. olmak ister miydiniz/bu egonuzu okşar mıydı?

olsaydınız ne tür yenilikler getirirdiniz duyuru halkınıza, kin duyduğunuz kullanıcılara ufak şımarıklıklar yapar mıydınız? istediğiniz sorudan başlayın.

istemezdim. teşekkürler. :)

  • interview with the vampire  (24.08.16 15:07:29)
istediğimi atar istediğimi silerdim herkes bana gıcık olurdu yenilik menilik de getirmezdim o compu amcanın işi

  • neira  (24.08.16 15:07:49)
milletin birbirine sarıp gıcıklığına her cevabı flaglediği, modlara durduk yere bilendiği bir duyuruya mod olmak istemezdim.

  • evde liyakat kalmamis  (24.08.16 15:10:46)
Para alıyorlarsa isterdim.

  • petekpare  (24.08.16 15:10:54)
İstemezdim, geniş geniş takılmak varken ne uğraşcam.

  • gozu acik sevisen yahudi  (24.08.16 15:12:09)
istemezdim. özellikle ufak ortamlarda iktidar kurmaya çalışan, duyuru silen tiplerin istisnasız gerizekalı olduğunu düşünüyorum.

  • doxanikee  (24.08.16 15:12:18)
açılın mod geldi.

şaka şaka
en son chat odasında op olmuştum. ondan ileri gidemedim.
  • supermatik  (24.08.16 15:12:27)
İstemezdim. Egomun okşanması için "ben ekşi duyuru'da moderatörüm" dediğim zaman başkalarının "ooo, iyiymiş" demeleri gerekiyor. Kimse böyle bir şey demeyeceği için, hatta tam tersine "ekşi duyuru mu? o ne la?" diyebilecekleri için egom falan okşanmaz.

  • dissendium  (24.08.16 15:12:38)
kin duyduklarıma ufak şımarıklıkları ben yapardım kesin (^_^)

  • baba jo  (24.08.16 15:14:10)
hem de ne
www.reactiongifs.com

şöyle bir yenilik getirirdim mesela tiklenmiş bir cevabı mod tek başına silemesin başka bir mod daha gelsin o izin versin öteki moda öyle silsbilsinler. moddom.

i.imgur.com
  • Batuhanolabilir  (24.08.16 15:14:55 ~ 15:20:16)
haydaa bize tik yok mu?

  • neira  (24.08.16 15:15:45)
İstemezdim. O kadar saçma sapan insanlar var ki burda, moderatörler günlük hayatlarındaki zamanlarından çalıp bu insanlarla ugrasmak zorunda kalıyorlar. Hakaretler, anlamamalar, suçlamalar vs. Ben bunların karşısında çok sakin kalabilecek bir insan değilim. Kimseyi memnun edemiyorsun, doğruyu yaptığını bilsen bile.

  • fraise  (24.08.16 15:18:30)
olayda haklı bile olsa hakaret edeni aninda silerdim. bu bakımdan, düşüncesini anlaşılır/düzgün bir şekilde ifade etmeyen adaletten bahsedemez.

  • 1adam  (24.08.16 15:21:09)
ifşacılardan çirkin olanları uçururdum.

  • zgrydn  (24.08.16 15:32:24)
istemem ya mod olan ergen oluyor. ya da ergen olanları mod yapıyorlar. işin sonu ergenliğe çıkıyor. ben yaşımı başımı aldım gayli sizle mi uğraşacam :)

  • cekilmis gayfe  (24.08.16 15:36:17)
İsterdim

  • kablelvuku  (24.08.16 15:49:36)
teklif edildi bana daha önce. istemedim. ben halkın adamıyım dedim.

istemiyorum, egomu da okşamaz. ortamı düzelteceğim diye kafa patlatacağım, üstüne trollük yapamadığı için zırlayan 3-5 salağın tribini çekeceğim. heeç uğraşamam. gerçi ben moderatör olduğumda bu salaklar takır takır uçardı, o açıdan daha iyi olabilirdi.

kin duyduğum kullanıcılara bi şey yapmam kurallara uydukları sürece. olmaz, ayıp. biz de duyurucuyuz şurda. bizi de sevmeyen var. aynısını anama bacıma yapsalar hoşuma gider mi? gitmez. troll'lere karşı DJ_aFYoK ama. tak tak tak uyarı muyarı vermeden basar geçerim hepsine. üye olmak istiyorlarsa da paşa paşa bağış yaparlar. bari derneklere, vakıflara falan bağış yoluyla bi katkıları olur eziklerin.
  • der meister  (24.08.16 15:55:12 ~ 17:34:47)
sana bile teklif edildiği şu sitede daha da durmam :P

  • neira  (24.08.16 16:27:53)
teklif eden mod "şaka yaptım lan manyak mısın" diyo ama ben inanmıyorum, upuzun konuştuk, yok ben istemiyorum dedim troll listesi verip bunların işini bitirin dedim hatta onlardan bir kısmı bu görüşmeden sonra uçuruldu (ben istedim diye değil tabii, troll oldukları için). BENİ KONUŞTURMAYIN. duyuru çatırdayabilir.

  • der meister  (24.08.16 16:35:20)
der meister, adaylığını koyarsan haberim olsun. oyumu senden yana kullancam.

  • for day to break  (24.08.16 17:30:13)
ooo der meister leaks :D

forumlar varken (hala var gerçi ama) mod olmak güzeldi. Böyle nick'in renkli renkli falan oluyordu kalın oluyordu olm :D O tür şeyler yoksa elalemin sorusunu cevabını silip napıcam :P
  • rodriguez2  (24.08.16 17:43:25)