Gittiğiniz en dandik ülke hangisiydi ?

Neden gittiniz ? Neden en dandik ?

arnavutluk. meraktan.

edit: neden en dandik demişsiniz. ben onu neden gittiniz anlamışım.
en dandik çünkü hiçbir şey yok. dandik işte.
  • nigeo  (23.08.16 23:49:52 ~ 23:56:10)
Sirbistan sanirim. Eglence hayatini saymazsak hicbir sey yoktu cunku. Karadag da dandik geldi bana. Manzara var diye gittim de o manzaralar bizim ulkede de var. Buradan kalkip Karadag'a gitmenin bir anlami yok. Meraktan gittim iste:)

Edit: Gerci 2 ulkenin de insanlari guzeldi, nankorluk etmeyelim. Insanlarini sevmistim genel olarak.
  • stavro  (23.08.16 23:53:42 ~ 23:56:37)
arnavutluk, motorla gittim hemde makedonyadan geçip tirana gidicektim, elbasana gelince devam etmenin saçmalık olduğunu düşünüp geri döndüm.

not:polonya ve üzeri kuzey avrupa hariç tüm avrupayı gezdim.
  • prezarlatif  (23.08.16 23:53:48 ~ 24.08.16 00:02:21)
Türkiye. Mecburiyetten

  • dannyb  (23.08.16 23:54:18)
Arnavutluk +3

  • razvan rat  (23.08.16 23:59:30)
Iraq

  • chiper  (24.08.16 00:00:02)
dandik demeyeyim de turistik bulmadığım Vilnius var. denize kıyısı da yok. belki kışın gittiğim için öyle bi hava vardı.

  • sttc  (24.08.16 00:00:07)
erasmus'ta birkaç ülkeye gittim. bulunduğum en kötü ülke hala türkiye.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.08.16 00:00:12)
Fas. tarihi yapilari vs guzeldi sozum yok ona ama insanlarini hic sevmedim. bir de cok pis geldi bana.

  • fraise  (24.08.16 00:07:47)
slovakya. atmosferi hic sevmedim. genel olarak "bu iyiydi" diyebilecegim hicbir sey yok.

  • xfestos  (24.08.16 00:11:07)
Ulke demek dogru olmaz, sehir diyecegim.

Vilnius ve bratislava. Cidden iki cok dandik sehir :D
  • kuehles blondes  (24.08.16 00:17:36)
Bratislava'da hic ama hicbir sey yok hakikaten. Ozellikle belirtelim de belki faydamiz dokunur gezi planlayanlara.

  • stavro  (24.08.16 00:29:50)
Ülke degil de şehir olarak en büyük hayalkırıklıgım Milano.

  • akatreil  (24.08.16 00:31:59)
@akatreil ibrahimovic paris, barselona, milano arasından en çok milano'yu beğendiğini söylemişti

  • qazwsx  (24.08.16 00:35:26)
@qazwsx parası olana güzel demek ki ben 2 gece sokakta kalmıştım homeless gibi :D

  • akatreil  (24.08.16 00:36:16)
Afganistan'dan daha dandiği yok mu :/

  • jamalbsf  (24.08.16 00:38:40)
haritayı eline al, elini istanbul üzerine koy, aşağı bi çizgi çek ve ve sonra aşkabat üzerine elini tekrar koy ve aşağı çizgi seç. aralarda kalan yerlerin hepsi dandik.

  • VickVickyVale  (24.08.16 00:39:09)
Bratislava diyenler ayıb ediyor. Adamların hiçbir olayı yok gösterecek. Bir kale, bir anıt ve bir kiliseden başka. O yüzden etrafa heykeller koymalar, kendi tarihlerini yaratmalar falan peşindeler. Uğraşıyorlar en azından. Bizden daha iyiler o konuda :D

- Görülecek en az şey olarak ama katılıyorum (Slovakya) Bratislava
- (Türkiye'nin) İstanbul'un medenisi (Macaristan) Budapeşte. (taksicisinden, dandik yollarına kadar)
  • nawar  (24.08.16 00:47:09)
karadag ozelinde podgorica. acayip kotu, bizim bilecik bile daha heycanli. ingilizce bilen yok gibi bisey. sehirde bisey yok.
kiyi seridindeki sehirlere gitmedim belki oralar iyidir.

  • jedilance  (24.08.16 00:52:17)
Türkiye dışında 5 ülkede bulundum. Yani hiçbiri dandik değildi ama aralarında en dandiği belçika idi galiba. Sadece brüksel'e gittim ama, diğerleri kadar sevmememin sebebi de her yerin uzun binalarla dolu oluşuydu. O kadar avrupa şehrinden sonra ankaraya geldim gibi hissettim. Tabi bazı yerlerini gördükten sonra geçti o his.

  • Adramelekhh  (24.08.16 02:55:58)
Romanya, kostence. Gorulecek pek bisi yoktu.

  • chavezding  (24.08.16 09:29:08)