Booking rezervasyon iptali [sanal kart]

Booking de iptal edilebilir ve edilemez rezervasyonlar var malumunuz. Hatta aynı yerdeki iptal edilemez rezervasyonlar daha ucuz oluyor mantıken. Ayrıca ödeme için kredi kartı bilgisi veriliyor ama ödeme ya karttan rezervasyon tarihine yakın bir tarihte çekiliyor ya da ayrılış sırasında ödeme yapıyorsunuz.

Sorum şu:
İptal edilemez rezervasyon için sanal kart bilgisi ile provizyon alsak. Sonra sanal kartı iptal etsek ya da limitini sıfırlasak sıkıntı olur mu? oluyor mu?

Böyle bişey yapmadım, sadece merak ettim?

benim tanıdığıma almanyada bir otel dava açtı borcu için. davasını kapatmaları için 2 katı önerdi. dediğine göre kabul etmemişler, avukatlık masrafı daha fazlaymış, arkadaş şimdi doktoraya gitmek istiyor, muhtemelen gidemeyecek.

öyle türk işi işler yapmanıza gerek yok. ileride hastalık olur, doktora olur çıkamazsınız, sonra burada sorarsınız. binlerce iptal edilebilen otelden ayarlayın.
  • kurnaz  (23.08.16 19:36:58 ~ 19:37:59)