fare tavsiyesi - ne kullanıyorsunuz?

magic mouse elimi kesiyor. tam metalle plastiğin birleştiği yere giriyor parmağım nasıl oluyorsa. alternatif önerebilecek var mı hemen gidip alayım? mac uyumlu olursa süper olur ama fare faredir herhalde. elimi ağrıtmasın uzun süreli kullanımda yeter. bluetoothlu baktım önce ama pek seçenek yok.

bir de oyuncu fareleri oluyor 242342 tuşlu. mesela o tuşlara kopyala-yapıştır gibi normal fonksiyonlar da atabiliyor muyuz?

danke.

logitech ten şaşma
ve evet atıyabiliyosun o tuşlara copy paste, ya da sonraki sayfa önceki sayfa...
benim önceki mouse um öyleydi inanılmaz pratik oluyor.
logitech mx serilerine bak derim...
biraz tuzlu ama değer...
  • rentts  (23.08.16 17:43:24)
atarsın. g300s al. mac uyumlu mu bilmiyorum.

  • yuz kiloluk bir zenci  (23.08.16 17:44:26)
Trackball kullanıyorum ben, beleş fiyatına görünce almıştım amazon'dan, bi baktım manyak bi icat, bilek yorulmuyor hiç, alışınca kullanımı da kolay.
www.logitech.com

  • baba jo  (23.08.16 17:49:57)
logitech +1

  • seyduna6687  (23.08.16 17:51:04)
@baba jo trackball iyi gözüküyor da alışacak vaktim yok maalesef :) bir de amazonda 26 dolar olan şeyin vatan'da 290 tl olması enteresan addassds

  • passion rules the game  (23.08.16 17:54:16)
logitech m185 kullanıyorum. 3 senedir taş gibi. piller bile çok uzun süre dayanıyor. laptop çantasının yanında vermişlerdi.

  • nothing in my way  (23.08.16 17:56:21)
@baba jo nun gazına gelip amazon'dan 2 tane aldım. totalde 190 tl.

  • screamshot  (23.08.16 18:09:56)
www.amazon.com

ben de bunu aldım :D
  • passion rules the game  (23.08.16 18:22:31)
g300s güzel bir seçim olur, bütçeni zorlarsan g700s kullanıyorum üstünde 4 + 3 + 1 kullanılabilir tuş, tekerleği sola/sağa yatırma ile de 2 makro şansın oluyor.

hepsine ister mouse ister klavye makrosu kaydedebilirsin. tuş basma/kaldırma gecikmeleri dahil istediğini atarsın, hatta kaydet tuşuna bastığında ctrl+c, arkasına sağ tuş vs gibi kombolar yapabilirsin.
  • kimlanbu  (23.08.16 18:32:00)
logitech m705
tuşlara istediğini atayabilirsin.

  • sutlu nescafe  (23.08.16 19:11:10)