bugün bahis alacak maç bulamadım

analiz ve sebepleriyle birlikte tahmininiz varsa değerlendirmek isterim.
siz kupon yaptınız mı? ne yaptınız?

***2 oranlı kuponlar yeterli oluyor bana. 1,35'ten falan güzel bahisleriniz varsa alırım. yeterli olur.
***sadece futbol.

Bugun canlida basketbol maclari var bence canliyi deneyin derim. Genelde tempobet ile kupon yapiyorum kazanma ihtimalin %90 canli basketbolda.

Soruna ne cevap olmasada sadece oneri
  • England  (23.08.16 16:23:21)
daha az önce marathonbet'e uzun bir aradan sonra para yatırdım, çocuklar gibi şenim.

ben QPR-Rochdale maçına 1 oynamayı düşünüyorum düz. evet kupa maçı. evet qpr ligde preston karşısında berbat oynadı ama birincisi, arada lig farkı var. ikincisi, rochdale'in bir kamyon eksiği var. QPR kupayı çok önemsemeyebilir belki ama şu durumda böyle zayıf bir rakibe karşı kötü sonuç almak, rakibi önemsememek falan da fazla riskli olur diye düşünüyorum. bu seviyede bir maç için oran gayet iyi bence. ben qpr diyom.

bir de scunthorpe yenilmez diye düşünüyorum, hayvan gibi başladılar sezona. oranları bayağı yüksek, o yüzden çifte şansa yöneldim. yoksa direkt de denenebilir.
  • der meister  (23.08.16 16:27:37)
qpr'ın oranı çok yüksek geldi. ben onu ÇŞ alabilirim.
scunthorpe'u da incelerim akşama doğru.
ilk 11'leri görmeden almam zaten. 11'lerde saçmalık olmazsa değerlendirebilirim.

daha az "value" ama daha garanti ufak oranlar da ilgimi çeker bu bültende.
  • nigeo  (23.08.16 16:32:09 ~ 16:32:46)
roma tur atlar 1.50 oran. 10ç oranı da 1.25-1.30 arasındadır.

  • axl  (23.08.16 16:36:38)