adam öldürme sorusu

Tanımadığınız bir adam size yaklaşıp birisini öldürmenizi istiyor size 20 milyon ytl yurt dışında dayalı döşeli ev ve o ülkede vatandaşlık veriyor. Ne yapardınız

kabul ederim :d

  • England  (23.08.16 13:07:18)
ytl?

  • tavukbanalop  (23.08.16 13:07:35)
ytl diyosa kabul etmem

  • cekilmis gayfe  (23.08.16 13:07:51)
Büyük ihtimal işi başarırsan 20 milyon yerine bir kurşun da sen alacağın için...Adam gel şuraya paranı vereceğim diyecek, sıkıp gidecek sana.

.
  • kartallar yuksek ucar  (23.08.16 13:13:24)
bi şişe şarap parasına yapacak adamlarda vardır bu işi bu ülkede yüksek bir rakam denmiş. bu işe bu kadar para verecek adam sizede fazla yaşatmaz o parası ile .

  • sudo su  (23.08.16 13:16:57 ~ 13:18:01)
ben ederim
tohumuna para mı saydım aq :)

* damping: 1 milyon tl'ye de olur, maksat ayağınız alışsın :)
kan çıkmazsa para yok :)
  • supermatik  (23.08.16 13:28:30 ~ 13:53:24)
@douchebag

deepweb'de rakamlar $10-12bin seviyelerindeydi 2013 yılında. rakam doğru.

www.google.com.tr

cevap: yapmazdım. taşeron işçiliğe hayır
  • kaichi  (23.08.16 13:38:11)
O parayı ben ona vereyim de benim zamanımı çalmasın hıyar. Bak şurdan gitsin -------->

  • infernalcadre  (23.08.16 13:38:36)
taksimde hapçının tekine 200 lira versen adam öldürür ne 20 milyonu:S

  • lonelyman  (23.08.16 13:41:46)
@douchebag

pii hakaten ne yapmışım öyle ben :) o zaman gelsin milyorlar sigortayı dışarıdan öderim!!1!
  • kaichi  (23.08.16 13:51:16)
10-12 bin dolarsa öldürmem tabii. 1 milyon dolara da yapmam. 10 milyon olsa şöyle bir düşünürüm ama ben düşünene kadar biri çoktan gider öldürür :D

  • pinkpeony  (23.08.16 14:21:18)
yok aga. oldurdugun kisiyle beraber sen de olmus olacaksin. vicdan azabi, oldurulme korkusul, kacak hayati yasama vs. kafayi yersin olmekten beter olursun.

  • baldur2  (23.08.16 14:25:37)
Öldürmek istediğinin nasıl bir adam olduğunu araştırırım. Ölmeyi (benim değerlerime göre) hak eden biriyse "sen etraftaki güvenlik kameralarını mobeseleri falan temizlettir, para istemez bey baba" derim.

Yok iyi düzgün bir insansa siktiri çeker giderim. Şaka şaka, alttan alır, "adam vurabilirim ama cinayet işleyemem bey baba, bunu benden isteme" der götün götün uzaklaşırım.

Yine böyle canımın çok sıkıldığı bir ana denk gelirse ama sırf aksiyon olsun diye çekip vurabilirim de. Vurmayabilirim de. Garantisi yok.
  • plajda baretle dolasan muhendis  (23.08.16 17:57:35)
zamanında çok çok azına bıçakla yaralamada bulunduğum için bu para yeter de artar bile.
tabi yaralama gibi şeyler daha kolay işler. cinayet için düşünmek lazım.

EDİT: yukarıdaki satırlardan sonraki 10-15 dk içinde bir sürü mesaj aldım. "abi x yazarı halleder misin bi. adresini bile bulurum sen yeter ki indir" ya da "şekerim gel bu gece beni de vur" falan gibi bir sürü mesaj.

arkadaşlar dediğim gibi benim alakam yok silahla falan. bedelli bekleyen adamdan tetikçi mi olur?
o şekerci ablaya da selam olsun.
  • kupigometa  (23.08.16 18:36:42 ~ 19:18:43)
inanma vuracak

kimi öldürmemizi istiyor? :D

O değil de 5 lira için adam öldürecekler varken piyasayı yükseltiyor eleman.
  • nawar  (23.08.16 18:52:26)
oo kupigo tetikci çıktı :)

  • supermatik  (23.08.16 19:07:21 ~ 19:07:31)
adres ve kimlik bilgilerini alayım.

edit : yarısı peşin, yarısı iş bitince.
  • kimlanbu  (25.08.16 16:23:51 ~ 16:24:16)
kiralık katil daha ucuz, bu herif malmış derim. tabii öldürülecek olan kişi kim o da önemli, gazeteci, politikacı, bürokrat falan baş ağrıtabilir o türden kişiler için ucuz bile gelebilir.

isteyen kim, hedef kim, niye böyle bir şey isteniyor vs. oturup araştırırım açıkcası sonra sallayayım mı yoksa ihbar mı edeyim arasında bir karar veririm.
  • selam  (25.08.16 16:38:22)
Sandman, hangi ülkede sağlayacaksın bu koşulları?

  • matrix  (25.08.16 16:48:48)
Kimi öldüreceğime bağlı.Adam iyi ise ilk ödemeden 2 kat fazlasini verebilecekse şayet,adami kaçırır sonra diger adama is bitti derim.
Sonra paranın tamamini aldıktan sonra cesedi göstermek amacli yanıma alir diger adama giderim. Ondan da iki katini aldikmi ikisinide ortadan kaldiririm.temiz is. Ve elimi silaha bile dokunmadan bir kac vahşi pitbull halleder.olmadi ikisi birbirini halleder. Güzel para.

  • vi veri veniversum vivus vici  (25.08.16 17:02:26)