[]

bankalar fiziki altını kaç liradan alıyor?

bazı bankaların altın günü falan oluyor. fiziki olarak çeyrek, yarım altın falan götürüyorsunuz sizin hesabınıza atıyorlar falan. bunlarda hangi fiyata göre hesaplıyorlar? internet sitelerindeki gram altın fiyatına göre mi?

yakın zamanda çeyrek altın götürüp de şu kadar gram altın yatırıldı hesabıma diyen var mı?


 
evet yaptım bankanın o günkü altın fiyatına göre alıyorlar. internetteki fiyatına bakmamıştım ama sonradan baktığımda aynı gibiydi.


  • oku oku yazar ol  (23.08.16 13:13:18) 
24 ayara donusturup gram cinsinden yatiriyo, hesabinda x gram oluyo yani ama 24 ayar cinsi. Goturdum ben dugunden sonra


  • fbeyza  (23.08.16 14:20:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.