bu otomobil alınır mı? ( vw passat 2008 )

www.sahibinden.com

araç bu arkadaşlar.

bende r.megane 2008 dizel oto var. segment yükseltmek istiyorum ama bu araç da 2008 model. donanım olarak megane'dan çok üstün zaten o farklara girmiyorum.

tek aklımı kurcalayan bu para eder mi ve fsi motor hakkında söylenenler. ciddi niyetim var takas yapıcam sanırım

turbo motoru olmadığından, yakıt tüketimi yüksek.
fsi motorlara tüp de takılmıyor, bence yakıt tüketimine bir bakın.

  • tavukbanalop  (23.08.16 13:08:46)
bir arkadaşımın eniştesinde FSI Touran vardı. yakıt konusunda memnun değildi. yakıt konusunda takıntılıysan sorun olabilir .. düz 1.6sı'na bak.. lpg filan halledersin. ayrıca dizelden benzine geçtiğinde dizelin verdiği torku bekleme.

  • 1917  (23.08.16 13:09:24)
şehiriçi 12-13lt altına düşmen çok zor, o yüzden yakıt megandan sonra üzebilir.

ayrıca yakıtı yüksek olduğu için satışı zor oluyor maalesef.
  • Absinthe75c  (23.08.16 13:12:21)
1.4 tsi'si nasıl olur peki? üzerine biraz ekleyerek alabiliyorum, tsi motor daha iyi sanırım

  • personal jesus  (23.08.16 13:14:01)
8 lt/100km (yaklaşık 40 kr/km yapar) yakar. buna rağmen 0-100 değeri 12.7. bu arabaya binerim diyorsan ve dsg sorunları ile uğraşmaya niyetin varsa, bir de sahtekar bir firmanın yaptığı arabaya canını emanet etmek istiyorsan tam senlik.

  • babilbaligi  (23.08.16 13:23:58)
ben almazdım birinci neden motor, ikinci neden şanzuman
illa passat istiyorsam bu modelde 1.6 lpgli manuel alırdım.

  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (23.08.16 13:38:53)
bende aynı motor 2008 jetta vardı(manuel). sana diyeceğim fsi motorlara bulaşma. çok yakıyor ve seninki bir de üstüne otomatik vites olduğu için ekstra yakacaktır(şehir içi 12-13 litre). ikinci elde de bu durum bilindiği için elden çıkarması zor olur.

  • joooper  (23.08.16 14:14:08)