[]

dandirik eksi duyuru api'i

dandirik bir mobil app gelistirmek isteyen varsa, bu dandirik api'i kullanip gelistirebilir. istenilen ozellikleri daha sonra ekleriz beraberce. su anda kullanici girisi yok ne yazik ki. :)

hatta su an o kadar ilkel ki sadece ilk sayfayi gosteriyor.

swagger dokumantasyonu burada (baya eksik sadece endpointleri yazdim, donen responseu da yazarim bi ara):
* json: s3-eu-west-1.amazonaws.com
* yaml: s3-eu-west-1.amazonaws.com

bir yerde hata veriyordu swagger editor, su an ugrasamadim.

api url'i burasi: 1e0vyf6jed.execute-api.eu-west-1.amazonaws.com

varolan endpointler

1e0vyf6jed.execute-api.eu-west-1.amazonaws.com

/announcement/<announcement_id>
/category/<category_name> (bu endpointi kullanirken kategori sluglarini kullanmaniz lazim, alsat, gonul vs gibi.
bu kadar.

yorumlarinizi ve sorularinizi bekliyorum.

 
bunu ufak bi yolculuk sirasinda yazmistim, dedigin gibi su anda mobil web daha kullanisli. belki bildirim icin bir sistematik olusturabiliriz en azindan.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (23.08.16 12:11:42) 
ellerine saglik, api'i api gatewayde host ediyorum o yuzden omru cok uzun diyebiliriz :)

aws.amazon.com
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (26.08.16 08:46:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.