dizi tavsiyesi dostlar.

şimdi söyle anlatayım. breaking bad'den beri fazla ağır dizi izlemek istemiyor canım. yani dram, kriminal diziler falan. it's always sunny in philadelphia'yı çok çok seviyorum fakat bilen bilir 2017 kışında devam edecek. benzer diye modern family'e de başladım o da bitti.

sitcom, kara mizah dizi tavsiyesi istiyorum sizden yani. sunny tarzı. gülme efekti olmazsa daha iyi olur ama ayarlarız bir şeyler.

bir de ağır toplardan the sopranos'u merak ediyorum, belli ki baya iyi bir dizi ama dediğim gibi biraz yoruyor beni böyle 40 dk'lık dram, kriminal diziler.

american horror story ile ilgili düşüncelerinizi de merak etmekteyim ayrıca.

teşekkürler.

coupling

  • lcha  (22.08.16 20:30:25)
ingilizce varsa ingilizce altyazıyla "flight of the conchords"
Ayrıca The Office, Scrubs, Two and a Half Men, 30 Rock dizilerine kefilim (gerçi hepsini izlemiş olabilirsin)
Vakit geçirmelik The Middle dizisini de deneyebilirsin.

Dram istemiyorsun ama yine de House MD ve Oz diye muhteşem iki dizi olduğunu hatırlatayım,

İyi seyirler,
  • michael_knight  (22.08.16 21:57:12)
Kara mizah için Yes Minister' düşünülebilir.

  • hatsatse  (23.08.16 01:06:51)