[]

Sevgili kadınlar şu an sizi nasıl bir hediye mutlu ederdi?

Sb teşekkürler
 
tatil bileti
olmadı guzel bi kahvaltı
olmadı arabama bi aparat
olmadı tatlış bi bluz
  • üğpoıuy  (22.08.16 16:14:51) 
bilgisayar kasası :/


  • evde liyakat kalmamis  (22.08.16 16:16:21) 
tablet / damla sakızlı dondurma / kedi

üçünden biri çok sevindirirdi.
  • yue  (22.08.16 16:19:15) 
seyahat.

illa ki dünyanın bir ucuna gitmemize gerek yok (gitsek şahane olurdu ama :p), yakın mesafede daha önce görmediğimiz güzel bir yere günü birlik ya da hafta sonu için gidebiliriz. biraz havamız değişir, güzel vakit geçiririz, trekking falan yaparız, açık havada güzel bir yemek yeriz belki. benim için en güzel hediye bu olurdu.
  • köstebek kurabiye  (22.08.16 16:24:10) 
Bir sevgili ahahaha..


  • lcha  (22.08.16 16:39:26) 
Beklenmedik anda gelen sımsıkı bir sarılma ^^


  • dessy  (22.08.16 16:40:24) 
Seyahat cidden güzel ama bütçe ya da zaman problemi varsa sıkıntı.
Geçen 10 tl ye terlik gördüm. Ben bunu alayım falan dedim baktım 39 numaraydı alamadım. Tekrar buluşmamızda terlik almıştı. Kendimi çok değerli hissettirdi o terlik hediyesi bana :) fikir versin diye anlatıyorum. Böyle bir şey olabilir.

  • petekpare  (22.08.16 16:49:30) 
KATMER.

Antep katmeri. Bugün internetten tarifine baktım, malzemeleri öğrendim, nasipse eve gidince yapıcam. Alllaam nolur bugün katmer yiyelim. :)

Ay lav yemek <3
  • chitosan  (22.08.16 16:58:17) 
furby :D


  • theseachange  (22.08.16 17:16:38) 
Yukaridaki terlik ornegi gibi, bir sey almak isteyip bi sekilde alamadiysam, denk gelmediyse ya da sadece alsam diye dusunmussem vs ben onu unutmusken bir anda benden habersiz onun alinmasi cok mutlu eder beni. Cok basit onemsiz bir sey de olabilir.


  • aquarium  (22.08.16 17:18:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.