Ekşi duyuru

Ekşi duyuruyu arkadaşlarınıza tavsiye ediyor musunuz, buraya sizin sayenizde birileri geldi mi yoksa kimse bilmesin etmesin bize özel aile ortamı mı olsun diyorsunuz?

Önceden kimse bilmesin gibi bir amacım vardı herhalde yani cok gerekmedikce bahsetmezdim sonra bu üye alımı değiştiği için arada belirtiyorum cünkü kimse o kadar teferruatla ugrasmak istemiyor ve sizlerde bana kalıyorsunuz!!! Nihahahaha (kötü kadın gülüşü)

  • fıytfıyt  (22.08.16 11:10:28)
Google'da bu kadar yüksek sıralaması olan bir sitenin aile ortamı mı olurmuş? diyor ve lazımsa girin sorun diyorum. Hiç kendimize saklamalık bir yer değil :|

  • quanche  (22.08.16 11:23:17)
Evvet söyledim, söylüyorum. İki üye var benden gelen.

  • bir ileti paylastim  (22.08.16 11:25:49)
bazen söylüyorum. özellikle gençlere. söylemesem de bazı duyuruları paylaştığım için görüyorlar, referans olmuş oluyor. sonrasında çevremden de duyuru linki paylaşanlar olduğunu görüyorum. ama nick'i nedir kimdir falan ilgilenmiyorum. onlar benim kim olduğumu anlayabilirler belki. ben yaşta kaç kişi var ki sonuçta burada. ileri yaşta olup benim gibi yaşını söyleyen yok en azından.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (22.08.16 11:31:20)
douchebag +1, ne eksik ne fazla.

  • baba jo  (22.08.16 11:44:37)
Duyuruyu biliyorlar ama üye olma gibi bir istekleri yok, ben de kimseye su çok güzel sen de gel demiyorum. Arada ricada bulunuyorlar, onlar adına bir şeyler sorabiliyorum.

  • pike  (22.08.16 11:47:06)
Soylemiyorum.

  • stavro  (22.08.16 11:50:46)
Sırasıyla hayır, hayır, hayır. Aile ortamı derken? Ahahah

  • nawar  (22.08.16 12:04:35)
douchebag +1 gerek yok.

  • yue  (22.08.16 12:10:45)
söylerim. aile ortamı olarak burayı seçen insanlara bir kurşun sıkın acı çekmeden hızlıca ölsünler. burda soru soruyorsun insanlar da sana cevap veriyorlar. burası sadece bu: soru-cevap

  • for day to break  (22.08.16 12:55:32 ~ 12:56:28)
@ @
Aile ortamına takmışsınız. Her gün aynı nickleri görünce söyledim onu. sıcak bir yuva anlamında değil küçük, çekirdek bir yapı anlamında. Ekşi sözlüğü tüm arkadaşlarım biliyo ekşi duyuruyu bilen 1 kişi bile çıkmadı

  • etki  (22.08.16 13:18:19 ~ 13:20:46)
Yok, söylemiyorum. Buradaki insanların benim ne olduğumu bilmelerinin sakıncası yok ama dışarıdakilerin buradaki beni bilmelerine hiç gerek yok.

  • aychovsky  (22.08.16 13:30:43)
Kimseye söylemiyorum nekadar çok insan okadar saçmalık içine edecekler diye düşünüyorum

  • buzdolabindakiyarimlimon  (22.08.16 14:43:20)
canı çok sıkılan arkadaşım varsa, soracak çok sorusu varsa, tezini tamamlamaya çalışıyorsa filan söylüyorum ama kim olduğumu hayatta söylemem.

  • evde liyakat kalmamis  (22.08.16 14:45:59)
bahsediyorum, gelmeye yeltenen olmadı şimdiye kadar. biri istedi gibi oldu kavga ettik ben kazandım ve gelmedi.

  • Apocalypse  (22.08.16 17:30:09)
Etmiyorum.ifşa olunca her istediğini sormak mümkün olmuyor, tamamen bencillikten.

  • pastörizesüt  (22.08.16 23:44:12)